Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány helyesnek tart, de nem akar járni veled?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak tapintatosan lepattintott. Helyes vagy, de neki nem eléggé. Törődj bele.
2015. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
friendzone
2015. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert k**va
2015. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyes vagy, de mégse.
2015. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak, hogy helyes legyen, az az elvárás, amúgy lehet, hogy tényleg semmilyen szinten nem vagy az esete, csak kedves akart lenni, vagy szoktak ilyet, amit megintcsak nem értek, hogy a biztonság kedvéért nem akar összejönni veled, mert ha esetleg szakítanátok, akkor lehet, hogy örökre megszakadna a kapcsolat kettőtök között. Amúgy én tényleg tudok olyat is, aki tök helyes, de mégis van olyan tulajdonsága, amivel kiborít, szóval bármelyik lehet ezek közül, esetleg még ő is lehet foglalt, vagy még nincs igénye párkapcsolatra, vagy van most neki másvalaki, aki tetszik, és lehet, hogy van mégtöbb variáció is, szóval nemtom.
2015. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az a lényeg, hogy helyes legyél...
2015. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy tetszett a srác és én is neki, de végül nem jöttünk össze mert nekem a fiú túl érettlennek, komolytalannak tűnt. Pedig egy éven keresztül udvarolt
2015. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nálatok a helyes vagy=járjunkkal?? :D O-K-É!

Nem azért, de a fiú barátaim többságe helyes, az utcán lévő srácok, akik szembe jönnek velem, többségük ők is helyesek :D Aranyos ez a tinédzser kor, pedig nem rég nőttem ki belőle :D

2015. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Figyi, én SZERELMES vagyok egy srácba, mégis visszautasítanám, ha megkérne (ami egyébként elég valószínűtlen, tekintve, hogy most ballagtunk, és bár egy városban lakunk, a kapcsolat le fog korlátozódni beszélgetésről csak-köszönünk-ha-elmegyünk-egymás-melletre). Mondjuk még csak 14 vagyok, lehet gyerekesnek nevezni.


A lányokat/nőket elég nehéz megérteni, főleg úgy ha lányként még én sem értem magamat:D Szóval szerintem egyelőre próbálj a lehető legkevésbé felszínes barátságot kialakítani vele. Ez több szempontból is hasznos lehet:

- ha eddig nem volt szerelmes beléd talán belédszeret

- ha jobban megismered talán rájössz a visszautasítás okára (legyen az személy vagy más)

2015. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!