Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Tobbi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Mit csinaljak? A baratomnak hamarosan szuletesnapja lesz es folyton azzal nyaggat,hogy tancoljak neki valami szexi oltancot szulinapja alkalmabol..ez a kivansaga. En nem igertem meg neki,de nem nagyon szeretnek tancolgatni, mivel nem tudok tancolni plusz nem is erzem magam "szexinek" ehhez a tanchoz. Persze szeretnek neki oromot okozni, de valahogy nem tudok mosolyogva igent mondani erre az egészre. Mit csinaljak? Elmondjam neki vagy tegyek eleget a keresenek? 16/L

#Oltanc.szuletesnap.
2015. aug. 3. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkabb dugjatok egyet
2015. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretned akkor ne tedd. Ha a fiu annyira szeret teged akkor mem erolteti ezt. Massal is megtudod lepni.
2015. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor legalább próbáld meg, megteszed neki hidd el örülni fog legalább próbáld meg, mivel szeret 1000% hogy tetszeni fog neki főleg hogy megteszed neki, szóval...

Szerintem nem kell tovább fejtegetnem

2015. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Túl fiatalok vagytok még ehhez, ha megteszed, hamar el fog laposodni a kapcsolatotok, mert azt fogja hinni, hogy akkor már mindent megcsinálsz neki. Ha komolyan jártok, akkor fokozatosan csináltok meg mindent, nem 16 plusz/mínusz évesen lövitek le az összes "poént".
2015. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.!:) en is ugy vagyok vele,hogy nem kell egybol egy ilyennel kezdeni foleg,hogy 4honapja vagyunk csak egyutt..raer ez meg par ev mulva csam o azert szeretne ennyire ezt az egeszet mert tobb mint 3 evvel idosebb nalam es ugymond mar a "felnott"kategóriaba tartozik es gondolom neki az ilyen dolgokrol mas a velemenye..mas dolgok boldogitjuk ot,mint engem.
2015. aug. 3. 22:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Boldogitjak*
2015. aug. 3. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!