Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egy eberbe...

Mit csináljak ha egy eberbe magbiztam elmondtam minden titkom kismert és a tobbi lent hosszu lesz. Ok? Muszaj kerdesse alakitani?

Figyelt kérdés
Tehát van egy oszt.társ aki hasonlit rám csak egy kis hazug árulo po csfej akinek elmondtam mindent azceletenrol es 3ev mulva beajult magatol csak a hirnev erdekelte .Ezert elmondta az oses titkom hogy meno legyen elvesztettem 2baratomat 3kozil mert meg hazudott is kicsit meg beallitott rosznak mert nincs haverja .Kiderult rola hogy kibis valojaba ezer ezt tette velem hogy legyen hamis baratai.Aztan meg azzal jon hogy en menozok meg hogy nekem milyen jobeletem van kozbe meg o a gazdag fas zfej .Ebbe az egbe ment el az iskolabol de tudom hol lakik.MEGVERJEM VAGY MIT TEGYEK HOGY megertse higy ilyet tesz a legjobb baratjaval akkor eltaposom?(ez eleg durvan hangzik de megerdemli ha sorolnak meg miket tett.)A verekedes opciobol nem nagyon lenne testi bajom mert ha duhos vok akkor berorom az orrat ha ertitek.Mit tegyek tehat?
2015. júl. 23. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit, tanulj az esetből és máskor ne bízz meg akárkiben.
2015. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!