Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, akinek nagyon megtetszett az egyik fiú osztálytársam. Megkért, hogy hivjam ki hogy találkozzanak. Csak én még nem hivtam a srácot sehova, bár nagyon jóba vagyok vele, és nem akarom, hogy azt higgye randira hivom. Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
A csaj nem az osztálytársam, és csak képeken látta a fiút

2015. aug. 4. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
"Van 1 barátnőm akinek tetszel, és találkozni akar veled.." ??
2015. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem értem mit nem értesz
2015. aug. 4. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam, amire az első, tehát miért ne lehetne elmondani az igazat? "Van egy barátnőm, aki szívesen megismerne téged. Ő elég félénk, ezért nem merte tudatni veled, így én szóltam." (ha később összemelegednek, akár magukra is hagyhatod őket)
2015. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen
2015. aug. 4. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!