Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Elmúlik?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik ,hogy tavasszal az iskola szervezett egy külföldi utat ,amelyre két barátnőmmel mentünk. Pontosabban egy másik osztály és mi. Nekik nagyon jó osztályközösségük van , és remek emberek vannak ott , akikkel többször is beszélgettünk.


Megismertem ott egy srácot akibe beleestem úgy ,hogy nem igazán beszéltünk csak mi ketten(tudom ,hogy erre lehetne azt mondani ,hogy ez így nem lehetséges , de két hét alatt kiderült ,hogy nagyon okos , komoly amikor olyan helyzet van , nagyon jól beszél angolul ugyanakkor baromi jó humora van és jó barát , és ezek csak a jó belső tulajdonságai).


Mostanában csak ő jár a fejemben ,hogy mi sosem fogunk összejönni , mert nincs bátorságom ráírni vagy odamenni hozzá , csomóan odavannak érte én hozzá képest egy lúzer vagyok , ő 19 én csak 15 stb.


Egyfolytában bennem van ,hogy valószínűleg mi még csak barátok se leszünk , nemhogy más és ,hogy ez lesz utolsó "közös" évünk az iskolában.


Ti hogy tettétek az ilyesmin túl magatokat? mennyi idő mire elmúlik?


Rosszindulatú kommentek kíméljenek.


2015. aug. 4. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Elmúlik gyorsan, ne aggódj. Majd jön más pikkpakk.
2015. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én is sokszor átéltem, (két középsuliba jártam). valahogy mindig is a végzősök között találtam olyat aki szimpi volt... nálam évente ismétlődött a szitu :D

végzősként pedig az egyik osztálytársam lett az aki nagyon bejött, de kiábrándító volt látni, hogy egy olyan lánnyal smárol - akit nem bírtam! és ráadásul csak azért mert be volt rúgva mindkettő a szallagavató bulin....

nyugi elmúlik....vagy így vagy úgy...ezek maradnak plátói dolgok.. :)

2015. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
30 éves vagyok, és vannak napok, amikor bevillan a középiskolás végzős szerelmem, akibe 16 évesen fülig belezúgtam, mert őrülten jól nézett ki, olyan humora volt, és kedves, okos és.....Szép emlékeket hagyott bennem bár ő egy ilyen macsó fiú volt, én nem mentem bele egyéjszakás kapcsolatba, mert tudtam, hogy ez az lenne. és nem lett köztünk akkor sem semmi amikor évekkel később felnőttként megkeresett és elmondta, hogy még mindig szerelmes belém, és élete legnagyobb hibája, hogy akkor a szexuális vágáyát előtérbe helyezte a szerelem elé. Ekkor már egy másik szerelem volt, ami visszatartott. :)
2015. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!