Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szívem néha belenyilal de...

A szívem néha belenyilal de akkor anyira hogy alig tudok megmozdulni viszont ha megmozdulok akkor lassan elmulik van még valaki ilyen helyzetben és ez mennyire veszélyes 15f?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott de nincs semmi bajom szerintem normális
2013. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TigerDemoN válasza:
Biológia órán azt tanultam hogy ez káros mert lehet ér szűkületed van. Szerintem vedd komolyan a szervezet figyelmeztető jelzéseit!! Menj el orvoshoz szerintem.
2013. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy menjen orvoshoz fölösleges ebbe nem lehet belehalni csak egy kis pillanatnyi szarság nekem is van ilyen.
2013. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is van ilyen és az uncsimnak is van, ő elment az orvoshoz aki azt mondta neki, hogy egyen kevesebb húst. Egyébként én ilyenkor össze szokam magam húzni (magzati pózba, elég vicces lehet kívülről nézve) ha lehet és csak egészen kicsiket lélegzek. Ez nekem bejött és így el szokott múlni. 14f
2013. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ez volt elmentünk az orvoshoz aki azt mondta hogy szívzörejem van de annyira minimális hogy most bajom nem lehet belőle majd egy 3-4 év múlva menjek el egy kontrollra.ez volt 13ezer forint és 20perc alatt megmondta.16/L
2013. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!