Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek miért nem elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek miért nem elég jó semmi vagy senki?

Figyelt kérdés
Én egy kedves megértő srác vagyok külsöm se vészes. De nektek csak a bunkó fa** paraszt gec*k kellenek. Nem az ilyenek mint én. Most azon gondolkozom hogy agyon löjem magam vagy ne. 15 F

2015. aug. 4. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Abba nem gondoltál bele még, hogy csúnya vagy? :D
2015. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden második téma erről fog szólni?
2015. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Én igennel szavazok.
2015. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne is törődj velük, úgyis ők húzzák a rövidebbet :D
2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A csajok odavannak az öngyilkossági hajlamú egyedekért, jó az irány.
2015. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány lány van a földön aki ugyanezt gondolja a fiúkról. Ne add fel. Ha 15 évesen nincs barátnőd az nem olyan gáz mintha 40 évesen sem lenne. Egyébként meg harcolj azért amit szeretnél.
2015. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy kedvesek megértőek stb. hanem hogy az ilyenek általában szeretik sajnáltatni magukat, mert "túlérzékenyek". Komolyan annyira idegtépő tud lenni! Egy pasi álljon már ki magáért és küzdjön meg egyedül a bajaival!

Ha válnak a szülei vagy hasonló miatt kiakad és lelkizik egyet a csajnak, akkor megértem. Az normális. De nekem ne kezdje el sajnáltatni magát, hogy ő csúnya, ő nem kell senkinek meg a többi, amit a hisztip.csa lányok csinálnak.

Viszont, ha nem szoktad ezt csinálni, akkor azzal van gond, hogy valszeg a "gyönyörű minden pasi vágyálma" csajokkal kezdesz. És ebből következik, hogy téged sem a másik személyisége érdekel.

14/l

2015. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Az elején az ilyen típusú fiúkra gondoltam.
2015. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lelőni? Szerintem pisztollyal, egy puska ravaszát nem biztos, hogy eléred.


Am lassan ott tartok, hogy szinte bárki-aki itthon es utcán is felvállalható- jó lenne.

2015. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pffff,micsoda problémák...:DDD
2015. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!