Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a lányok, akik itt arra panaszkodnak, hogy soha nem próbálkozik náluk senki, elküldenek melegebb éghajlatra minket, akik privátban próbálkoznánk náluk?

Figyelt kérdés
Már elég sokszor tapasztaltam ilyet, hogy nap mint nap itt panaszkodó huszonéves lányokkal megpróbáltam ismerkedni teljesen normális hangnembe, azaz nem nyomulósan, és persze eszük ágába nem volt ismerkedni... Akkor ők tulajdonképpen nem is magányosak és csak unalmukban tesznek fel ilyen kérdéseket?

2015. júl. 12. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nalam sokszor a tavolsag az oka, messze lakunk egymastol. Aztan nem szimpatikus es inkabb nem akarom hitegetni es az elejen az ismerkedesnel lezarom, nem egy a gondolkodasunk, ez nem azt jelenti hogy neki rossz, csak dolgokrol nem egyforman gondolkozunk..Szerintem probalkozz, mert biztos osszeakadsz olyannal akivel osszeillesz. Van Aki olyan gyorsan megtalalja a tarsat, van akinek meg evekbe telik es tobb 100 probalkozas van a hatamogott.
2015. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Mással is megesik, nyugi. Ennek az az oka, hogy a legtöbb embernek meg van az elképzelése a számára "tökéletes" egyénről, és nem igazán tudnak ezen túllépve beszélgetésbe, ismerkedésbe bnyolódni akárkivel. Talán félnek, ha képet látnak, vagy jobban megismernének, akkor eltörik az a féltve dédelgetett álomképük. Ez nem más, mint emberi egó. Olyan, mintha éhes lennél, de ahhoz már lusta vagy, hogy elmenj a boltba enni.

Próbálkozz tovább, egyszer sikerül!

2015. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért akadnak kiszemeltjeik a környezetükben, mint ahogy nekem is van, és tőlük várnák. Te arctalan névtelen idegen vagy számukra. Tehát ez nem feltétlenül felhívás az itteni felhasználóknak ismerkedésre, ha itt elpanaszkodják magukat. :-)
2015. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én azért szoktam főként tartózkodni, mert ha felteszek itt egy kérdést, többnyire tanácsokat várok amiket a való életben (tehát nem interneten) hasznosíthatok, mert szerintem úgy az igazi ismerkedni, ha látod a másikat, hallod a hangját, stb. Sokszor csak azért kérdezünk (legalábbis én) mert már nem akarjuk fárasztani a barátnőket, és néha jobb idegenek véleményét hallani mivel ők biztosan nem elfogultak. Fordítva is így gondolom, túl erőltetett nekem az ha valaki rám ír itt például, mert az valójában nem nekem szól, nem a személyem fogta meg, mivel semmit nem tud rólam, se külső, se belső, csak kiírtam egy kérdést, meg az életkoromat. Tehát olyan érzésem van mindig, hogy ez az érdeklődés valójában nem nekem szól, hanem a ténynek, hogy nincs pasim és akkor hátha... Nekem ez a magyarázatom a magam részéről. (de egyébként vissza szoktam írni csomó embernek aki kulturált levelet küld, csak általában pár privát után abbamaradnak a beszélgetések. Nem is tud a legtöbb ember folyton a gép előtt ülni, én is valós ingerekre vágyom, élőben beszélgetni, szórakozni emberekkel, nem a laptopom képernyőjét bámulni, ezért hosszú távon amúgysem működne a levelezgetés pl.)

22/L

2015. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is jártam már úgy, hogy egy kérdés kapcsán valaki panaszkodott, hogy már vénlánynak minősül és valószínűleg soha nem lesz neki senki, korban nagyon közel álltunk egymáshoz, írtam neki egy kedves üzenetet válasz nem jött.

Szerintem meg lehet próbálni az ismerkedést és levelezés után találkozni, elhiszem hogy mindneki valós ingerekre vágyik, de a neten megismerttel lehet élőben találkozni.

2015. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyenek vannak évek óta társkeresőn kiemelve. Majd mikor ránézel a statisztikájukra látod, hogy vak 2000 olvasatlan levelük.


Nem kell velük foglalkozni, talán akkor nem válogatnának annyit.

2015. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Mert keresik, várják a Mr. Tökéletest, aki majd egyesével minden elvárásuknak megfelel szép sorban, a többieket elhajtják vagy csak simán átlépnek rajtuk. Aztán úgy 50 éves koruk tájékán rájönnek, hogy igényeik lehetnek, csak nem garantált hogy teljesülni is fognak...
2015. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4 tökéletes összefoglalta a dolgokat, pont így vagyok vele én is.


A GYK egy anonim eszmecsere, semmi több. Azok a lányok/fiúk akik társkeresési problémákkal küzdenek, valószínűleg szégyellik őszintén elmondani a barátaiknak,hogy mi a helyzet, viszont szükségük van valamiféle tanácsra, segítségre, ami sokszor egy jó szó, egy jó észrevétel. Erre pedig tökéletes ez az oldal, mert itt név és arc nélkül megkérdezhetsz bármit, és sokszor tényleg nagyon hasznos válaszokat kapsz.

2015. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!