Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leginkabb fiuk velemenyt?! Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkabb fiuk velemenyt?! Ez mennxire nyomulas? Vagy a szituaciorol velemeny?

Figyelt kérdés
Hat ez total hulyeseg...ma felhivtam egy fiu ismerosom (lany vagyok) es neki a legjobb baratja vette fel a telefont...en pedig mondtam, h egy bizonyos ugyben az elso fiuval kene osszefutnunkmondjuk holnaputan...mondta, h akkor uzeni, h nem jo neki! Erre mondtam, h tulkeppen vele is eltudom intezni a dolgot!! Na erre o olyan fura hangon kezdett beszelni, mintha zavarnam es nyomulnek ra...teny, h nem monoton stilusba jelentettem ezt ki, de en inkabb tartottam ezt baratsagos hangvetelnek, mint flortnek?! De miert reagalt igy??? En nem is akarok tole semmit! De komolyan, ezert nem akarok fiuknal kezdemenyezni (meg, ha tetszik is), mert allandoan szedintem beegetnenek, ga ilyet csinalok es elbizonytalanitanak...
2015. aug. 5. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
En lany vagyok ,de Nyilván zavarba jött hogy most mit mondhatna.
2015. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos ez sokkal inkabb tunt amolyan "Te megis ki vagy? Nem vagy melto hozzam!" stilusban...ami rosszul esett
2015. aug. 5. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

1esnek igaza van zavarba jött / meglepődött / nem számított rá és ,,megijedt'' hogy na vajon mit is akarhatsz,

nem tudom hány éves de fiúk tudnak kombinálni fejben :) Hidd el ismerem a ,,fajtám''

17/f

Ui: Vedd természetesen mintha észre se vetted volna hogy fura hangon beszélt.. Határozottság a nők alapja :)

2015. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!