Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok mért akarnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok mért akarnak idősebb sokkal idősebb csávót vagy mért vannak úgy oda éterük?

Figyelt kérdés

Nem 1x hallani meg olvasni hogy tízen-húszon éves lányoknak vagy 10-15 de van példa rá hogy 20 évvel idősebb pasijuk van vagy ha nincs akkor is azok jönnek be nekik inkább mint a saját korosztályuk.

Én is észrevettem (most vagyok 25) hogy 14-15 éves lányok akarnak velem szemezni meg mosolyognak rám...



2015. aug. 6. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát öcsém, hogy neked mekkora problémáid lehetnek! :D

Én meg ki nem birok fogni egy szűz pi**át, hogy jól megba***am! :D

2015. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert ugy gondolják hogy a fiuk gyerekesek pl. Ugye a fiuk később érnek (bocsi tényleg igy van) ès azért mert tapasztaltak a szexben ha engem kérdeztek nekem simán meg felel a barátom aki velem egy idős *-*
2015. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bezzeg amikor tízen éves voltam ilyen sose volt mindig nekem kellet kezdeményezni :D
2015. aug. 6. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű apa komplexus vagy csak azért mert néhány férfinak az értelmi szintje 15 évesen annyi mint egy 9 évesé. (tisztelet a kivételnek)
2015. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszel a lányoknak hát ez tényleg borzasztó lehet, nem irigyellek....jah, de
2015. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

# 2

Jó hát a fiúknak nem nőnek 100-as kannáik 14 évesen, mert általában erről alapítják meg hogy egy lány mennyire érett.. :D

2015. aug. 6. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Van akit ez izgat, van akit más, nem vagyunk egyformák.

30 as pasi létemre azért örülnék egy kis fiatalitásnak...

2015. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem csak 4 évvel idősebb a barátom, de nem tudnék velem egyidős fiúval járni meg lefeküdni. Nekem szükségem van a jó szexre, az érett lélekre, a férfias testre, ahhoz, hogy élvezzek egy kapcsolatot. Nyilván nincs gusztusom ahhoz, hogy megtanítsak szexelni egy 15-16 éves kisfiút, akinek semmi sincs a mellkasán, most kezdett el nőni a cigánymunkásbajsza és fejben is éretlen. Így pedig ezzel a 4 év különbséggel én tök boldog vagyok és szerintem a barátom is :)


Viszont van egy egy másik eset. Barátnőm pl magánál 35 évvel idősebb férfival járt. Neki apakomplexusa van, le se tagadhatja.

2015. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam a fő szempont, hogy egy férfi érett legyen testileg. A korombeliek kisfiúsak, nekem sem lenne gusztusom hozzájuk, egyáltalán nem vonzanak szexuálisan. Ezen kívül egy 10-15 évvel idősebb pasi már biztosan szexben is tapasztalt. Szinte mindegyikük alkalmi kapcsolatra megy korombelivel, ezzel tisztában vagyok. :) Jogos, hogy nem vesznek komolyan egy tizenévest, a többség nagyon éretlen még a lányok között is, attól nem lesz egyből felnőtt egyik sem, hogy azt hiszi magáról milyen "érett"... Mind emellett, nem tudnék tartós kapcsolatot elképzelni egy olyan pasival, aki "túl" tapasztalt az életben, esetleg gyereke is van már. Egy olyan mellett sok esetben tényleg úgy érezném, mintha az apám lenne, nem tudnánk a kapcsolatban egyenrangúak lenni. Nincs mindenkinek apakomplexusa, aki idősebb pasikhoz vonzódik(persze egy határon belül, 20+ év korkülönbségnél már egyre valószínűbb, 35-nél tuti :D), 30 felett is akadnak olyanok ha nem is gyakori, akik bizony még mindig szívesebben buliznak és nem terveznek családot vagy egyszerűen fiatalos, komolytalanabb egyének. Sokaknak nem is tetszik e téren a gondolkodásom, tiszteletben tartom a véleményüket, de akkor sem tagadom. Korombeli fiúk szoktak ezen különösebben kiakadni, nyilván nekik eggyel kevesebb "áldozat" minden hozzám hasonló nézeten lévő lánnyal. :D 17/L
2015. aug. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem imádnak. 14-22 ig. 34/F
2015. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!