Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, de 3 évvel idősebb nálam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú, 18 éves. Nagyon gyengéd vele, vigyáz rá hogy még véletlen se bántson meg semmivel.Nagyon tetszik nekem és tudom,hogy én is neki, ugyanis már rengetegszer a szemembe mondta, és a szüleimmel is beszélni szeretne, szóval komolyan gondolja a dolgot. Viszont anyáék ellenzik, az indok pedig az, hogy túl idős hozzám. Mit gondoltok erről, igaza van édesanyámnak? Mit tegyek, hogy engedjék a szüleim, hogy kapcsolatban legyen a fiúval? Koromhoz képest (15 éves lány), érett a gondolkodásmódom. Válaszotokat előre is köszönöm!

2015. júl. 30. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális szülői gondolkodás, tehát nem szeretnék hogy egy pedofil felcsinálja a lányukat. D*gjatok titokban, nem kell elmondani ha nem engedik meg.
2015. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy, vonj le egy évet a különbségből.

Azt mondanám, hogy ismerkedjetek, de óvatosan.

Ha még 16 éves korodban is kitart melletted, akkor az már tényleg komoly dolog, és a szüleid sem ellenezhetik.

2015. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 év az semmi. a férfiak 3 évvel később érnek mint a lányok, nem csoda hogy egy értelmi szinten vagytok :)
2015. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy a korkülönbség ilyenkor még sokat számít, felnőtt korban pedig eltűnik semmit se számít akkor.

Nekem mindig a 4 vagy 5 évvel idősebbek tetszettek. Bár még sosem volt barátom. Viszont szerintem ezzel nincs semmi baj, hogy ő tetszik neked, de azt meg kell,hogy mondjam vannak hátrányai is, hiszen ő lehet többet akar, semmiképp se menj bele a kapcsolatba, ha úgy érzed hogy majd elvárja, hogy lefeküdjetek. A szülők általában ezért nem engedik az idős barátokat. Mindenképp beszélj a szüleiddel, mond el a te szándékaidat, a fiúval is beszélj erről. Mert ha a ilyen fiatalon történik valami.. akkor annak semmi jó vége nem lesz. Ha viszont, komoly a fiú és szüleiddel is megismerkedik, nincsenek hátsó szándékai, szerintem adhatsz egy esélyt neki. De légy óvatos, tény hogy az idősebb fiúk érettebben gondolkoznak ami vonzó, de sokan vannak akik könnyen beleviszik a bajba a lányokat. Ezért még ha nem is úgy tűnik a szüleid csak jót akarnak neked, mindenképp beszélj meg velük amit csak lehet. Hisz bennük bízhatsz meg a legjobban.

2015. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!