Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány akinek el szeretném mondani ezt, de hogyan?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves fiu vagyok és nagyon tetszik nekem egy lány. Úgy ismertem meg, hogy a barátaimmal el akartunk menni a parkba és egy barátom oda hívta. Ez kb. 2 hete volt azóta sokszor találkoztunk ugyan így. És el szeretném neki mondani hogy tetszik nekem. De az a kérdés, hogy hol és hogyan? Ebbe szeretném a segítségeteket kérni mert nem tudom hogy hol és hogyn mondjam el neki én még sosem csináltam ijent, hogyn kell?

2015. aug. 8. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia annyi hogy oda álsz elé és a szemébe mondod
2015. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok de hol vsak úgy?
2015. aug. 8. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy én ugyan így jártam csak nekem el kéne mondom a fiúnak hogy bejön
2015. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én még nem tudom a számát meg stb úgy hogy csak akkor talizunk ha a barátaim is ott vannak és van egy pár olyan barátim is aki nagyon pletykálos és ha nemet fog mondani az elég gáz lesz...
2015. aug. 8. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hívd el fagyizni vagy sétáljatok egyet iskola után, de fontos, hogy csak ketten legyetek. Véletlenül se vond be a barátaidat, hogy izé vigyék el a barátnőit stb. mert elrontják.. hidd el tudom.. Nos, míg sétáltok vagy fagyiztok meg am is amikor taliztok próbáld megismerni és alakuljon ki egy jó baráti kapcsolat először. Idővel rájössz, h biztos szerelmes vagy belé és, h ez nem csak egy "csing" érzés. Nem kell egyből belevágni, ha nem ismered eléggé. Persze akkor kérdezd meg amikor Te jónak látod a pillanatot! Sok sikert!


14/f

2015. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:


Mikor sokan vagytok kérd el a számát. Mondd neki azt, h pl. jó ha sok ember száma megvan . vagy írj rá facebookon... bár ez nem annyira jó, inkább személyesen...

2015. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha őszintén elmondodneki azt amit érzel akkor annyi elég és nemszámít hogy hol mondod. Viszont ha nagyon félsz akkor írjneki egy szerelmeslevelet. Tudom hogy az sokakszerint béne de ha félsz szóbanelmondani akkor ez is egy lehetőség...
2015. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!