Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek utan hogy menjek oda hozza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan hogy menjek oda hozza?

Figyelt kérdés

Ez egy előző kérdésem , ugyanarról a srácról van szó ( bár ez gondolom logikus :'D )

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..


Szoval most Mari es a b.noje Sári beszéltek a sráccal, hogy tetszem-e neki es hasonlók, a válasza a sracnak 'nem' volt

Nem en kertem, hogy kérdezzék meg, nem is tudtam róla, csak a srac feltett egy kérdést, amit nem értettem es mondtam anyának, hogy mit irt a srac es O elmondta, hogx mit csinált Mari es Sári :D

Es en tudtam, hogy nem jövök be a sracnak, mert azt irta hogy neki egy idősebb lany tetszik ( nem kérdeztem ra, csak egyszer szoba került :D )



Most ezek utan szerintetek hogy mehetnek oda a srachoz beszelgetni?

Igy se nagyon mertem, paraztam es ezert nem is beszelgettunk :/ :D

De ezek utan olyan hulyen erzem magam

Eddig azt vártam, hogy mikor találkozunk mar...most mar inkabb felek a legközelebbi talalkozastol :/

Es nem tudom, hogy a srac elhiszi-e, hogy tebyleg nem en kertem meg a lányokat, hogy kérdezzenek ra, azt irtam a sracnak, hogy erről kb 2 perce tudok...es ez tevyleg igaz volt, mert akkor mondta el anya :D


Vagy most ezek utan milyen 'indokkal' mehetnek oda, vagyis inkabb hogy kezdhetnem a beszélgetést ?( a 'szia' utan :'D )


15/L

16/F



2015. aug. 10. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de talán sehogy. Legalábbis, ha olyan szándékkal mész oda, akkor sehogy, hiszen a srác elmondta, hogy neki más tetszik. Persze barátilag beszélgethettek, de tiszteletben kell tartanod, hogy neki más kell.
2015. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jajj, Bocsi, lehet félreérthető volt :D

Nem, nem akarok vele összejönni :)


Csak szimplán beszelgetni szeretnek vele :D

Mert az, hogy mind2 találkozásnal ( mióta Fb-on beszélgetünk) kb 1-2 mondatot beszelgettunk aztán utána mindenki hazament es kb rögtön irt es meg 1 órát beszelgettunk :/

De eloben semmit es Fb-on megkérdezi, hogy milyen volt a napom ( aznap, mikor pl a balcsin mindketten lent voltunk ( kb 10-12 ismersunkkel/barátunkkal együtt [felnottekkel]) )

Szoval ezt nem ertem es ennek nincs értelme, hogy oké, nem beszélgetünk eloben órákat es nem jövök be neki , de attól meg 4-5 mondatot valthatnank

Pl hogy érzed magad vagy hasonlók :D

2015. aug. 10. 01:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Így már más :D Lehet, hogy egy kicsit kellemetlen neki a helyzet, hogy mit csinált Mari és Sári. Talán ezért lehet. Szerintem beszélgessetek fb-n, hogy egy kicsit lazuljon a kettőtök viszonya. Hát, csak találsz valami közös témát, amiről mindketten tudtok beszélni. :)

(bocs, hogy félreértettem, csak párkapcsolatok kategória)

2015. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez az 'eset' 1-2 napja volt, utoljára kb 1-1,5 hete talalkoztunk

Nekem is kellemetlen, pedig nem engem faggattak :D

Azert sajnálom szegényt :/


Semmi baj, en lehet picit rosszul fogalmaztam :D

2015. aug. 10. 01:42
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt, hogy lazuljon a viszonyunk hogy értetted?

Vagy ezt sok beszélgetéssel 'tudom elérni' ? Vagy hogy? :D :/

2015. aug. 10. 01:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, tulajdonképpen beszélgetéssel. Úgy gondoltam, hogy ha fb-n beszélgettek, egy kicsit elterelődik a figyelem a kényes szituációról. Tehát ha találkoztok, nem ez az utolsó közös élmény. Sok sikert és bátorságot! :)
2015. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mar ma is beszelgettunk ( másról) szoval mar elterelődott a szó :D

De amikor vissza kérdeztem, hogy 'mivan :'D' mert nem értettem, a kérdését ( 'miért mondjak, hogx vaditalak? :O ' ), mivel teljesen le voltam maradva :D

De erre nem válaszolt, csak a masik 'temat' folytatta :/

2015. aug. 10. 01:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Legyél olyan mint máskor.Vagyis ne legyél olyan.Vagyi solyan de merészebb.Huh bocs ha összezavartalak.Olyan mint előtte csak merészebb és a szia után várd meg mond-e valamit .Tudod mintha csak véletlen elsétálnál arra és csak úgy meglátnád és ráköszönnél(fiú,beveszi nem tűnik fel neki,Tisztelet a kislétszámú kivételnek).Egy pillanatra állj meg és csak mosolyogj hátha mondandója van de 5 másodperc után menj mert kínos lehet.Ha a fiú látja hogy nem sietsz és hogy nem tartana fel ha dumálni akarna akkor sökkal szivesebben szól hozzád(ha akar)

De egypk ennél kevésbé bonyolultan elég a

Szia!Mizu?


12/L de bölcs XD

2015. aug. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Uristem :D lehet nem tudok egyértelműen fogalmazni ilyen későn :'D


Az utcán nem szoktam vele találkozni, csak amikor pl Mari bulit szervez es ő(k) is jönnek :D



En mar nem használom Fb-on se nagyon a 'szia mizu?' -t :D

Nagyon max a b.nomnek irom/mondom, de neki se tul gyakran :D

2015. aug. 10. 02:02
 10/12 A kérdező kommentje:

Amúgy ez jo ötletnek tűnik :D

Eszméletlen mik nem jutnak eszedbe 12 évesen :'D

Ez a tipp honnan jött? :D

2015. aug. 10. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!