Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Menjek oda...

Mit csináljak? Menjek oda hozzá vagy ne?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok..és van egy fiú aki ugyanabba a gimibe jár ahova én, csak másik osztályba(a legjobb barátnőm osztálytársa) na és szóval nekem bejön a fiú és volt már amikor egy társaságba voltunk, és akkor beszéltünk, de nem sokat..a legjobb barátnőm, azt mondta hogy nyugodtan hívjam el a fiút vagy csak menjek oda hozzá a suliba többször..csak kicsit félek..vagyis nem az hogy félek, hanem inkább izgulok..mit tegyek?

2015. máj. 23. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Légy bátrabb! Ne hagyd hogy túlspilázd a dolgot, és a túlzott izgulásod és félősséged visszatartson attól hogy éld az életed!

Gondolj bele: Ha ő valaki átlag srác lenne, csúnya, buta, aki nem jön be, semmi gondot nem okozna beszélgetni vele. Próbáld elképzelni, milyen könnyű lenne úgy odamenned hozzá, és próbálj meg ugyanilyen könnyedséggel közeledni hozzá.

Egyébként minden ember átesik ezen a problémán amin most te, hogy nagyon nehéz nekik közeledni olyasvalakihez, aki annyira tetszik valakinek.

Semmi baj nem lehet, nem harapja le a fejedet, nm fogsz hülyét csinálni magadból, és a barátnőd nyilván jobban átlátja a szituációt hiszen mindkettőtöket jobban ismer, szóval hallgass rá!

Lehet hogy 1 év múlva ilyenkor már jót fogsz nevetni a kezdeti aggodalmaidon, mikor már hónapok óta egy pár lesztek ezzel a sráccal.

Remélem van bennetek közös, kellően kommunikatívak vagytok, és akkor nem áll meg a beszélgetés. :)

2015. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!