Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban van egy srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van egy srác aki mindíg bunkó velem. Még év közben azzl jött oda hozzám hogy van-e kedvem vele bulizni. Nemmel válaszoltam mert nemtudtam ezt mirevélni. Tegnap megint elhívott bulizni. Aztmondtam hogy majd meglátom. Mitmondjak?

Figyelt kérdés

Mivel egy utcában lakunk és a szüleink jóba vannak annak ellenére hogy nemakarunk (legalábbis én nemakarok) sokszor találkozunk. Ő folyton engem piszkál. Ezt a bulizós dolgot pedig nemtudom mirevélni. Sok haverja van, általába velük bulizik. Én először kedveltem de ő rögtön piszkálni kezdett. Mit jelent ez az egész? Beakart nálam vágódni és ezért

volt velem bunkó vagy még midíg szivatni akar?


2015. aug. 10. 20:37
 1/3 anonim válasza:
80%
Beakar nálad vágódni, de az is lehet hogy nem, és csak szivatni akar.
2015. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 eset van :

1. éretlen és így akar feltűnni számodra

2. csak AZT ( nem tudom hány éves vagy és azért fogalmazok így) akarja és csak egy újabb préda lennél . ( tapasztalat én visszautasítottam egy ilyen bunkó, egoista, de helyes fiút 1 hétig durcizott hogy ilyen meg olyan vagyok és ő is meg olyan ( nem érdekelt) aztán utána olyan kedves lett hirtelen mikor meglát akkorát köszön előre, meg megkérdezi mindig hogy milyen napom volt meg ilyenek és még csokit is kapok de egyértelműen csak arra hajt , mármint ő.

a srácot meg te ismered.

17L

2015. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagy segítség
2015. aug. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!