Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy srác a suliban 9-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy srác a suliban 9-es meg minden de az arca. Nagyon csúnya. És eléggé közeledett és nem is ismertem. Kezdtem már őszintén félni. Komolyan teccettem neki vagy csak én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

9-es volt én meg 5.-es és mivel szakkör után mentem ebédelni egyedül voltam (csak egy ismerős járt a szakköre és persze hogy lebetegedett)és akkor odajött az a srác és leült velem szembe(persze míg sorban álltunk addig dumáltunk)és azt mondta :"Hát mégse ebédelj egyedül!" és elkezdett beszélni.Itt kezdődött a probléma...Fogszabija volt és a nagy ricsajban nem értettem mit mond,és csak mondta-mondta és mondta XD.végül elcsöndesedett és rám nézett.Én meg csak mosolyogtam és bólogattam mint egy kettyós és szerintem totál hülyének nézett.Ő volt az első srác aki közeledett felém én meg után simán elhúztam ,minél hamarabb mert eléggé kezdtem cikiben érezni magam.És a srácot azóta nem láttam ,vagyis 1-szer kétszer és messziről elkerült. Ez most az én hibám vagy egyszerűen nem értem és kikészít!!Valaki megtudná mondani hogy mivan aki jobban ért hoozá mint én ???


12/L



2015. aug. 10. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Könyörgöm tanulj mar meg helyesen vagy min. nagyjából helyesen irni, ez igy siralmas


Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak lehet, hogy valami olyat mondott, amire nem kellett volna bologatnod es megbantottad vele

Szerintem próbálj meg vele beszélni

Nem kell írnod neki, hogy beszéljetek, elég ha csak osszefuttok ( tebyleg véletlenül :D ) es akkor megkérdezed, hogy mi a baja veled :)

2015. aug. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy butus, attól hogy csúnya a srác, még nem kell megijedni tőle. Lehet, hogy egy jólelkű, rendes srác.

Nyilván tetszettél neki, ezért ment oda hozzád, csak egy kicsit rosszul sikerült az ismerkedés. Ő is érzi, milyen ciki a szitu, égés volt, ezért kerül téged. Ha tisztázni akarod vele a helyzetet, ha nyomaszt ami történt, kezdj el vele beszélgetni semleges témáról, és később rátérhetsz konkrétabb dolgokra is. De vigyázz, ezt akár ismerkedési szándéknak is vélheti. Ha nem akarsz tőle semmit, ne adj neki kétértelmű jeleket. Légy vele határozott, egyértelmű, de ne bunkó és ne tapló. Csak normálisan.

Az is egy megoldás, hogy hagyod a francba az egészet, és nem foglalkozol a dologgal.

2015. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez weirdo mert én kajak emlékszem egy srácra aki 9. es volt és tetszett neki egy 5. es csaj és itt kért tanácsot..akk ezek szerint nem vált be,bármit is kapott..na mind1,a kérdésedre szerintem az a válasz hogy nem a te hibád, csak nagyon izgult,nem tudta uralni az eseményeket,és most azért kerül,mert fél hogy beégett előtted..ennyi
2015. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úú két csicska :D Összeilletek
2015. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy picit ciki hogy egy 5.-essel kezd egy 15 éves srác. Legalább is én nem kezdenék kislányokkal de mindegy..
2015. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!