Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért buknak rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért buknak rá jobban a pasik?

Figyelt kérdés
van egy barátnőm nem kifejezetten vékony nagymama ruhákban jár csöndes félénk és kocka mégis a fiúk sőt az idősebbek is sokszor beszélnek vele meg közelednek felé és nekem panaszkodik! hogy randira hívják. én sminkelem magam karcsú, népszerű vagyok szexin öltözködöm mégsem kapok ennyi figyelmet. lefekszik velük vagy mit csinál? 15/l

2015. aug. 12. 00:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
attention whore spotted
2015. aug. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
miért? te lefekszel velem?
2015. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ga így lehordod őt, magad meg isteníted akkor ne mondd hogy a barátnőd
2015. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Figyi , lehet hogy ő természetesebb : nem kifejezetten vékony , jobb ha van rajta mit fogni . Jófej lehet + érettebb gondolkodású mert az idősebbek is beszélnek vele . Ez csak utolag , én jobban birom ha egy csajon nincsen-alig van smink. A népszerűség meg nem számit semmit. Amugy te féltékeny vagy rá :D 14/f
2015. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A nagymamaruhákról meg nem tehet ha szegényebb sorból származik , sajnos a mai világban van ilyen is :(
2015. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Féltékeny vagy rá, ez látszik. A nagymamaruhák tényleg nem valami vonzók, ha van mit fogni egy lányon az nem rossz dolog, és attól még hogy sminkeled magad, nem biztos, hogy jobban fognak rád bukni - saját magamról is tudom, hogy jobban bejönnek azok a lányok, akik smink nélkül is szépek, mert akkor tudom, hogy a zuhany alól is ugyanaz a lány fog rám nézni, akit megismertem.

Egyébként meg valószínűleg a személyiségében van valami, ami megfogja a srácokat. 18/F

2015. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmuk srácoknak, nálad nem mernek próbálkozni.

Barátnődet meg megkapják cserébe 1-2 új ruháért.

2015. aug. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne ha küldenél mindkettőtökről képet privátban vagy akár itt is (és előnyös képeket mindkettőtökről, szóval ne direkt a legrosszabb képet küld el a barátnődről!) De így leírás alapján szerintem te max egy 16+ srácot tudnál "felszedni" magadnak bár szerintem azt se. Szerintem te tipikus tömeglány lehetsz aki nagyon egyedinek tartja magát közben meg ugyan olyan mint a többi westendben ülős sztarbakszban szelvizős mittudomén. A barátnőd meg normális amilyet mostanában nagyon nehezen lehet találni. A külsőddel azt sugárzod magadból mintha azt mondanád a testeddel, hogy "na gyere szólíts le és máris a tiéd vagyok" a barátnődért meg meg kell küzdeni. Ha rádnéz valaki akkor azt gondolja, hogy na ez is csak egy ...-ra lenne jó míg a barátnődre azt mondani, hogy na ez egy normális csaj vele el tudok képzelni hosszú távra egy kapcsolatot. 15 év alatt azért nem tudsz fiút szerezni mert szellemileg nincsenek arra hangolódva, hogy hú de jó lenne meg...ni ezt a csajt... vagy túl kihívő vagy és meg se próbálnak leszólítani mert egyszerűen azt gondolják, hogy hozzád szólnak és egyből elküldöd őket a ...

15 év fölött meg azért nem tudsz fiút találni, mert a 16-17-18... korúak egyszerűen röhejesnek tartják ha valakinek 15 évesen ilyen stílusa van.

2015. aug. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

lehet attól mert "kocka" nagyon sok közös témájuk van a mai tini fiúkkal...


ha 14 évesen választás előtt álltam volna, egy csöndes kocka csaj, vagy egy sminkelt "szexi" cicababa között én is a kocka csajt választottam volna :D

A 'szexi' csaj mint a példa is mutatja csak figyelemre vágyik, a másik csajjal meg lehet beszélgetni és akár együtt játszani...kit érdekelnek a nagymama ruhák ha igényes? attól mert nem jut neki jobb attól még lehet nagyon is rendes lány...


22F

2015. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mit értesz te "nagymama" ruhán? otthonka vagy mi? mert számomra az a nagyis ruha...
2015. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!