Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nekem...

Miért van az, hogy nekem inkább a kislányos, cuki, alacsony, vékony 12-15 év körüli lányok jobban bejönnek, mint az érett felnőtt huszonévesnek kinéző csajok, míg a 16 év körüli haverok inkább ezekre buknak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedo feeling :D
2014. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%

Mert van valami olyan tulajdonságuk a fiatalabboknak ami neked imponál. És az idősebbekben vagy veled egykorúakban pedig nem tetszik.

Egyébként én is így vagyok mert nem szeretem ha egy lány tele van vakolva méteres műkörme van stbstb. Én úgy vagyok vele egy lány természetesen a legszebb...

2014. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert olyan vagy mint a barátom :D mindenkinek más tetszik :) 13/l ő 15/f
2014. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk én meg ilyen kisfiús kinézetű vagyok, míg a haveromék idősebbnek is néznek ki, meg sokkal szőrösebbek. :D
2014. szept. 22. 21:26
 5/6 anonim válasza:
Addig örülj míg nem szőrösödsz és nem kell borotválkozz :D
2014. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok és elég kislányos.
2014. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!