Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lány a nyerő leírás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány a nyerő leírás alapján?

Figyelt kérdés

1.: szőkésbarna hosszú egyenes hajú, vékony egy picit laposabb lány. Nagyon kedves, bulizás terén visszafogott. Kicsit visszahúzódóbb nem annyira nyitott személyiség, bár mindenkivel jóban van. Okos, nagyon szeret sportolni, jó sportember, nincsenek hátsószándékai senkivel szemben, talán picit naiv is. Ha arról van szó nagyon vicces, szereti a zenét, szeret eljárni, de nem az a bulizós típus. Tipikusan az a lány, akire a bajban lehet számítani, habár sokak szerint nagyon sértődékeny.


2.: barna 3-4 centivel rövidebb hajú vékony lány, nagyobb mellekkel és kerek nagyobb fenékkel.

Mindenkivel kedves, amíg nem adnak okot az ellenkezőjére. Vicces, frappáns néha flegma beszólásokkal, elég társasági, de vannak otthonülős napjai. Nem olyan visszafogott, mint az első, szereti ha mindent tudni lehet róla, szeret a középpontban lenni. Nagyon okos, könnyen bármilyen szituációt a saját javára fordít. Mindenen nevet, rendkívül vidám kisugárzása van. Enyhén hiperaktív, szinte bármilyen programra kapható, és él-hal az állatokért.


Tudom, kicsit hosszú lett, de remélem elolvassátok😄

A válaszokat előre is köszönöm😊



2015. aug. 12. 11:00
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Szerintem ne külső alapján válassz.:) A többit neked kell érezned.
2015. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
1.
2015. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
az első hasonlít rám
2015. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Miért az 1-es? :O

Az csak egy ... szőke ..

Én a 2-esre szavazok.

Am a 2-est jobban jellemezted és sokkal több értékesebb tulajdonságát felsoroltad.., mint például "mindenen nevet, rendkívül vidám kisugárzása van.... él hal az állatokért..., minden szituációt a javára fordít, okos.. "

Neketek mi kell még? :O

Jajaj.. értem.. persze a mai fiatalok. XD

2015. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

1.

De annyira adja magát, hogy rólad van szó, szinte mindenki 1-et fog írni.

2015. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"...szereti ha mindent tudni lehet róla, szeret a középpontban lenni." - Én nem, csak akkor, ha beszélgetünk, de akkor természetes és elvárható társaságban is.


Emiatt inkább az első típust választanám. De ha lehetne, akkor az elsőn javítanék annyit, hogy legyen bátrabb, nyitottabb. A sértődékenysége engem nem bántana, de meg szeretném vele értetni, hogy így átgázolnak rajta.

2015. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ezt kinek írtad?

...mert én a #4-es válaszoló vagyok és rám hasonlít teljesena leírás.. szerintem nem az első válaszolóra. :P

Am az ilyen fiú meg is érdemli, ha rosszul választ.

Persze tőlem lehet úgyis kosarat kapott volna .... látod.. talán ezért épp megérte. :P

2015. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2-es
2015. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az 1-es

A másodikban is vannak szimpatikus tulajdonságok, de a flegmaság az egyik olyan tulajdonság, ami legjobban taszít. Azt meg csak remélem, hogy az "elég társasági" nem azt jelenti, hogy minden hétvégén részegen bulizik a haverokkal, mert az.....elég gáz.

2015. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem bulizik részegen minden hétvégén, elég szigorúan fogják otthon, a másik lányt kevésbé
2015. aug. 12. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!