Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít nektek, hogy egy pasinak mennyi pénze van?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire fontos,hogy legyen pénze.
2015. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy mennyi pénze van.. nem az a fontos.. :)
2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem számít de jó ha van
2015. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
azért annyit, hogy ne legyen állandó korlát a pénz abba, hogy szórakozni tudjunk menni együtt (egy sört meginni vagy egy mozi évente kétszer)
2015. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
fontos, de nem a pénz miatt, hanem amiatt, mert az azt jelenti, hogy a pasi sikeres valamiben, valószínűleg vannak céljai amiket elér, képes egzisztenciát teremteni és nem egy szánalmas, sikertelen, gyáva lúzer. ráadásul a mai világban, akinek nincs pénze, annak általában önbizalma sincs, olyan emberrel pedig rémálom együtt lenni, akinek nincs önbizalma. szóval hogy valaki anyagilag hogyan áll, az amiatt fontos, mert rengeteget elmond magáról az emberről.
2015. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3-as olyan tömören fogalmazta meg a véleményemet, hogy magam sem tudnam jobban.


Plusz: Engem kifejezetten zavar, amikor mindig mindent a pasi fizet. Jol esik, szep gesztus, ha felajánlja, de akkor legkozelebb én hívom meg valamire.

2015. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
4-es voltam: 19 vagyok, így iskolás fiúkra gondoltam, akik nem tehetnek róla. ha intelligens és tanul az számít. de később ha valaki lusta dolgozni, vagy nem tudja beosztani a pénzét, az gáz.
2015. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk úgy,hogy előny,de nem meghatározó. Az igényesség sokkal fontosabb. Én 18 éves srác vagyok,össze tehetem a két kezem,mert megengedhetem magamnak,a márkás cuccokat,órát,parfümöt. Szeretnek a lányok,de nem gondolom,hogy emiatt. Van egy barátom,aki sokkal pénzesebb mint én, 18 évesen 30ezres póló,félmilliós karóra,mégsem áll vele szóba 1 lány sem.
2015. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
addig nem számít amég gazdag... 16/f
2015. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Aki komoly kapcsolatot szeretne annál ez igenis fontos, mivel a jövő a tét. Ki akarna egy csöves fiú mellett gyereket szülni, aki még saját magát se tudja eltartani.
2015. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!