Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a egy fiú viszi a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a egy fiú viszi a lány táskáját ( nem iskola táskáját) akkor az már papucs pasinak számít? De ha visszautasítja a fiú ezt akkor a lány nem fog megsértődni? Szerintetek ez papucsság?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 16:09
 1/9 anonim válasza:
62%
még nem papucs de afelé megy....
2015. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha nehéz akkor nem. De ha női a táska akkor egy kicsit gázul nez ki.
2015. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én volt, hogy vittem a barátnőm táskáját, mert nehéz volt, egyébként ő vitte. Ez illem, nem papucs dolog.
2015. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-essel egyet értek, egy női táska elég idétlen egy pasinál, akkor is ha mellette megy a csaja. :D Egyébként attól függ milyen nehéz a táska. Ha nehéz vagy mondjuk bőrönd, szerintem kedvesség, udvariasság. Ha könnyű és azt akarná a csaj a pasija kezébe nyomni, a lány egy papucsra vágyik, a srác pedig jó úton halad afelé, hogy azzá is váljon ha nem utasítja vissza. 17/L
2015. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kézi táskát nem vinnék, az nem nehéz egyáltalán. De az iskolatáskáját simán, ez alap illem.
2015. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) a kérdésemet azért tettem fel mert láttam az utcán egy olyan fiút akinek a barátnője női táskája (retikülje ha jól tudom) volt a kezében, és páran megszólaltak hogy ez mennyire papucs már.
2015. júl. 29. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak átveszi, mert a csaj mondjuk telefonál egyet, az szerintem még belefér kézi táskánál is.
2015. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
2015. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom még akkor sem fogja meg, ha 10 millió dolog van a kezemben, és csak egy pillanatig kéne megfognia..Van, hogy néha kicsit rosszul esik..
2015. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!