Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? 👇 ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? 👇👇

Figyelt kérdés

Mindegyik barátom barátnőm cigizik iszik stb.. de en nem szeretnem semelyiket se elkezdeni mert tudom hogy csak nehezen lehet leszokni. Szóval 15 evesen nekem is cigiznem kéne meg totál részegen kéne sétálgatnom az utcakon? Hol tudnék normális fiukkal ismerkedni?


15/l

(Lehet hogy rossz a témakör de nem tudtam hova írjam:D)


2015. aug. 14. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ne változz meg. Én utálom az olyan lányokat, pár év múlva meg is fog látszani milyen életvitelt folytatnak.. Hát, hol tudnál? - Járj nyitott szemmel. Egyébként akárhol suli, érdeklődési körökben, hobbidnál fogva is.
2015. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2015. aug. 14. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs veled baj. Ők most ettől "menők". Én fiúként nem nem csináltam és csinálom egyiket se. Ahová elmész és fiúk is lehetnek, bárhol megismerhetsz számodra megfelelő fiút. Iskola is megfelelhet, ha másfelé nem igazán vagy jártas.


(mindjárt jönnek privátban meg itt is a normális fiúk) :D

2015. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

jajj de unalmas már, amióta világ a világ vannak ezek a tinik akik nem olyan körökben mozognak ahol mondjuk cigiznek meg isznak, és akkor ők most milyen érettek, meg jól csinálják...


most nem csinálod? hát majd fogod... ha nem most akkor majd 18-19 évesen, vagy egyetem alatt, vagy majd egyszer csak beléd vág felnőttként, hogy még nem is éltél és egy vén majomként már tényleg ciki lesz


én sem bagózom csak buliban, mert egyébként drága, és csak az ökör iszik magában, és nem szoktam rá kicsit sem, meg alkoholista sem vagyok

2015. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 nem azt varom hogy azt mondjak milyen jol csinalom, csak amikor elmész valahova a barátaiddal sétálni vagy strandra és körbenézel és csak a te kezedbe nincs cigi meg sör az kicsit furcsa érzés..Ja és ha így tudod mi lesz velem 18-19 évesen akkor majd irok privatba mert lenne pár kérdésem..;)
2015. aug. 14. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megismerkednék veled, ha nem lenne barátnőm.:D
2015. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 😂😊😀
2015. aug. 14. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkabb nem mondok semmit...
2015. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne cigizz, mert ROSSZAT TESZ.


Inni lehet, de MÉRTÉKKEL. (bár időnként az eléggé el tud mosódni :D)


Nem kell elsietni az ismerkedést.

2015. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!