Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem képes legyőzni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem képes legyőzni a távolságot?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúba aki 300 kmre lakik tőlem és ő is nagyon szeret.. de nem tud túl gyakran Pestre jönni max havonta egyszer és nekem is nehéz lenne lemenni viszont ha találkozunk akkor pár napra egymásnál maradunk.szóval 2 hetente találkoznánk olyan 2-3 napra (szünetekben több időre)..elbírná ezt egy kapcsolat? 15/L

2015. aug. 15. 23:06
 1/7 anonim válasza:

Ha még jobban beleszeretsz, akkor nem... és egy idő után a távolság győzi le a szerelmet. :/ de mindent lehet, csak akarni kell.

Ja, és mindkettőtöknek.

2015. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:(( jó lenne ha Pestre költözhetne
2015. aug. 15. 23:13
 3/7 anonim válasza:
Szerintem rohadtul nem a szerelmen múlik, hanem inkább az akaraton. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2015. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:')
2015. aug. 16. 00:11
 5/7 anonim válasza:
én nem ragaszkodnék egy ilyen kapcsolathoz, szerintem ez így nem kapcsolat.
2015. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges :D Ez tőletek függ. Én a barátnőmmel lassan 8 hónapja együtt vagyunk és 400km van köztünk. Hónaponta egyszer találkozunk van amikor hétre van amikor csak 1-2 napra. Jól megvagyunk. Persze nagy a hiány érzet de ha tényleg szeretitek egymást kilehet bírni. Akkor érdemes bele kezdeni ha van tervetek is a jövőre pl tervben van a költözés.
2015. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha lenne kérdésed nyugodtan írj :D
2015. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!