Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlélheti-e egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlélheti-e egy párkapcsolat a távolságot?

Figyelt kérdés
Minden téren tökéletes párkapcsolatunk van a barátommal,nagyon szeretjük egymást,odavagyunk egymásért és hosszútávra tervezünk.Azonban én egy év múlva egyetemre megyek tanulni,Budapestre.A srácom itthon marad tanulni,még egy évig itt lesz.Aztán azt tervezzük hogy talán összeköltözünk Budapesten ha ő is végzett(még messze van az igaz,de legalább tervezünk,ami jó jel,ugye?).A távolság egy évig köztünk úgy 90 km lesz,amit csak hetente tudunk leküzdeni,azt is csak hétvégére.Továbbélhet-e így egy kapcsolat,nem megy-e tönkre ezalatt az egy év alatt a távolság miatt,feltételezve hogy addig is minden jól működik?

2013. okt. 20. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán. Ismerek olyan párost, akik 6 éve vannak együtt, hét közben egyáltalán nem találkoznak mert a lány Pesten tanul a srác meg 120 km-re tőle dolgozik. Hétvégét együtt töltik. Igaz hiányozhatnak egymásnak, de legalább nem unják meg egymást. Eljegyezte már a csajt a srác. A lány 23 éves a srác 24.


UI: remélem már nincsenek olyan kényszer képzeteid, hogy magadra maradsz és minden rosszra fordul kedves Kérdező. Tudod miért írom...:)

2013. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy valamire való kapcsolatnak ez nem szabad, hogy gondot okozzon.
2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

miért is ne.


Nem elhanyagolható tényező a távolság,ugyanakkor nem lehet kizáró ok,pláne ekkora távolság

2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz?? 90 km az kocsival egy óra! Az semmi! Akik ennyit nem képesek áthidalni, azok nem is tudom hogy mit várnak egymástól a jövőben!
2013. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne viccelj már, köztünk már 2,5éve 100km a távolság, ezt meg lehet oldani :D
2013. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is bizakodó vagyok,főleg ezután hogy ennyi pozitív megerősítés érkezik :) egyébként hol lent,hol fent kedves első Válaszoló,de rajta vagyok az ügyön :)
2013. okt. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!