Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nyomulásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nyomulásnak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég voltam egy buliban (bálként volt meghirdetve, de inkább koncertnek mondanám)a barátnőimmel. Táncoltunk, de én szerettem volna egy fiúval is táncolni. Tudtam, hogy már csak egy szám és indulunk és odamentem egy szimpi sráchoz, hogy táncol e velem. Aztán belement. Nem tűnt nagy bulizósnak, idős volt kicsit hozzám képest és nem tűnt úgy, hogy bejönnék neki vagy bármi. De én nem is ismerkedés céljából csináltam, csak táncolni akaram egyet és mivel manapság a fiúk többsége nem kér fel lányokat én mentem oda hozzá. Van aki szerint nem szabad ilyet csinálni, mert nyomulás... Tényleg az? 15/L



2015. aug. 17. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nem az. Ha meg az lenne akkor mit érdekel, jót mulattál
2015. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az. Ha volt kedved, akkor simán felkérhetted. Nem harapunk, ha lány kezdeményez. Ugyanúgy egyenrangúak, nem?
2015. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!