Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek a visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a visszahúzódó vagy a menőbb nagydumás srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A kettő közötti jön be nekik.
2015. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Személy függő.
2015. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzódóbak inkább:D A különc hátsó sort szeretem, úgy tekintek rájuk, mint a rejtett kincsre:D 18l
2015. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3,akkor megtaláltad a rejtett kincset *engem* :D
2015. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
:D elhiszem, hogy az vagy, de már van rejtett kincsem bocsi:/
2015. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megbocsátok :'D
2015. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Nekem inkább a visszahúzódóbbak. A nagydumásokkal általánosságba véve az a baj hogy legtöbbjük azt hiszi hogy minden lányt megkaphatnak, illetve nagyképűbbek, egósabbak.
2015. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Eddig azthittem, hogy kivétel nélkül csak a visszahúzódó srácok tetszenének, de mióta úgy érzem beleszerettem valakibe aki nagy dumás de nem nagyképű, kezdek kételkedni magamban:D
2015. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ezért láthatjuk is, amint kilépünk az utcára, hogy a nagydumás srácok szenvednek a párkereséssel, a visszahúzódó férfiak meg mind kézen fogva járnak a párjukkal...na állj, állj, állj...csak én érzem úgy, hogy valahol hiba van a mátrixban?
2015. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha visszahúzódó vagy ne is csodálkozz hogy nem tudsz leszólítani egy lányt az utcán, és oldod meg a párkeresést...

Mert amúgy mindenki vár a csodára - én is -, hogy majd egy lány leszólítja, mert én nem merem... Na persze :D

2015. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!