Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden fiatal tini lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal tini lánynak balhézós, nagydumás rossz fiú kell, egy csendes, visszahúzódó, értelmes, illedelmes, kedves fiú már egy lánynak sem kell manapság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában azért választanak ilyen pasikat a lányok, mert ők legalább mernek kezdeményezni. Akármilyen jól néz ki valaki, ha egy szót sem tud kinyögni, akkor nem fognak vele foglalkozni.
2013. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De unom már ezeket a kérdéseket. Van olyan lány akinek "egy csendes, visszahúzódó, értelmes, illedelmes, kedves fiú" kell. Amúgy a tinilányok általában a kalandot keresik, nem pedig férjjelöltet.
2013. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andii1 ***** válasza:
100%
merj kezdeményezni és lehetőleg legyél helyes. :)
2013. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna, hogy csak felszínes lányok vannak, nincs már egy rendes lány sem manapság.
2013. márc. 2. 12:20
 5/12 Andii1 ***** válasza:
de van xd én magam annak mondom.. de elvárom, hogy a fiú udvaroljon és helyes legyen.. a kedvesség se minden ahogy a szépség se..
2013. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Andii1, kösz szépen, akkor én ronda fiúként sosem fogok barátnőt szerezni. Sebaj, megyek és leiszom magam, az élet úgyis egy rakás szar.
2013. márc. 2. 12:28
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Igen,mind az x millió magyar lány,nő ilyen.

Csendes,visszahúzódó-na ez az ami a többséget nem vonzza.

És ez nem a mi hibánk.

2013. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a felfogásod nem is lesz. Plusz ha alkesz leszel az csak ront a helyzeten.
2013. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andii1 ***** válasza:
7 igazad van :D külsőért lehet tenni... amúgy is..
2013. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sehol nem találok csendes, visszahúzódó, értelmes, illedelmes, kedves fiút, aki odajönne hozzám, hogy meg szeretne ismerni.
2013. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!