Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy közelednétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theazombiee kérdése:

Ti hogy közelednétek egy "idegen" fiúhoz? Egyáltalán közelednétek?

Figyelt kérdés
Egy szórakozó helyen nagyon felfigyeltem rá. Tetszett, ahogy táncol és maga a kinézete és a viselkedése is. Már több éve ismerősök vagyunk Facebookon, de még soha sem beszéltünk, sem ott, sem élőben.(Nem tudom, hogy lettünk ismerősök) Láttam, hogy párszor a mii társaságunkra nézett. (lehet, hogy véletlenül, nem tudom) Mindenesetre nekem nagyon tetszik. Egy évvel idősebb nálam. Szerintetek hogyan kellene közelednem felé? Vagy inkább hagyjam? Ti mit csinálnátok? Fiúk, ti hogy reagálnátok, ha egy lány nyitna felétek?

2015. aug. 17. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Már nagyon sokszor leírtam, de újra leírom. Egyáltalán nem gond, ha egy lány közeledik. Nem fogunk megharagudni. Ha esetleg nem szeretnék tőle többet, akkor szűkszavúak leszünk (legalábbis én) és finoman éreztetem. Ha bejön, akkor természetesen én is nyitok. Ugyanolyan egyenrangú fél, tehát nyithat lány is.
2015. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem nincs olyan fiú, akit zavarna ha a lány kezdeményezne.. Én legalábbis 2x futottam bele ilyen lányba, és körülbelül 1 - 2 éves kapcsolat lett belőlük.
2015. aug. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is egy szorakozohelyen ismerkedtem meg egy olyan fiuval, akivel most alakuloban van:) Tettem rola, hogy felfigyeljen ran:D Csak ugyesen! Szemezgess eloszor rovideket es ha elkapja a tekinteted akkor van eselyed!! :) Es aztan nyugodtan menj oda hozza! Tuti, hogy nem evett meg embert:)
2015. aug. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Látásból ismer, de még nem beszéltünk. Egyszer elkaptam a tekintetét, annyira jól néz ki. :D

Nem tudom, már vége a rendezvénynek, még a városban kis eséllyel összefuthatunk.

Nem tudom, hogy írjak-e neki, meg hogy egyáltalán mit. Azt, hogy hogyan reagálna meg abszolút nem tudom.

2015. aug. 18. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Irj neki myugodtan!:)

Kerdezz ra, hogy he! teged lattalak itt meg ott? Igennel valaszol es kerdezd, hogy tetszett e neki a buli, kikkel volt ilyesmi:) Aztan hogy milyen volt a nyara stb. alakul az magatol:)

2015. aug. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem fog hülyének nézni? :D
2015. aug. 19. 10:55
 7/8 A kérdező kommentje:
A héten lesz a névnapja, lehet, hogy írok neki vagy rossz ötlet?
2015. aug. 19. 13:56
 8/8 Stark2000 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hülyének nézne... névnapja lesz? Hajrá.. :P
2015. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!