Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A részegek igazat mondanak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thylane14 kérdése:

A részegek igazat mondanak? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Hogy működik egy részeg ember agya aki félig Meddig van csak piával és dől belőle az érzelem? Azokat mondta hogy szép vagyok,járni akar, kár hogy eddig nem beszéltünk és hogy jo velem, még tobb minden is volt.. Másnap irt hogy találkozni akar, hát elmentem de ez nem jott ossze, mert szinte le se sz*rt. Harmadnap megkérdeztem higy mi a baja vagy hogy emlékszik e valamire de azt mondta hogy semmire nem emlékszik :( akkor mégis miért akart velem találkozni józanon??

2015. aug. 18. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet ittas állapotában szebnek látott.
2015. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy csak a gátlásait tette félre?:/
2015. aug. 18. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Másnap még dolgozott benne a maligán. Talán kicsit rá is töltött. Harmadnapra kijózanodott.
2015. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fúú, ittasan bosszantóan őszinte az ember, amit aztán másnap szégyell, meg visszaveszi a gátlásait. Nyűgös egy dolog.
2015. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolso válaszoló, szerintem is igy van ez..kár hogy mikor józan az ember nem olyan bátor :( szerintetek mit irjak neki hogy ne bántsam meg?
2015. aug. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!