Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek esetleg van tapaszta...

Valakinek esetleg van tapasztalata erről a kennelről? Vagy így, "vakon", a kutyák képei alapján mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 17. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Csupa show eredmények. Nem találok ZTP eredményt.

Milyen célra kell a kutya?

2015. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy nincsenek munka, sem tenyészszemle eredmények (ZTP - német tenyészszemle, amit az előző is írt), sem egészségügyi szűrésekről, tenyészcélokról nincs semmi. Nekem honlap alapján nem szimpatikus, de az is lehet, hogy minden rendben, csak nem jól van megcsinálva a honlap.
2015. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmi különösebb célom nics a kutyával, csak otthoni kutya lenne.

Egy ismerősöm tőlük vett anno egy szukát. Az mondjuk fura volt, hogy törzskönyv nélkül odaadták, így olcsóbb volt. De ennek már 5 éve, azóta nem tudom mi a helyzet.

Mindenesetre ismerős szukája szép nagyon, és jó házőrző.

Elmondása szerint mióta náluk van, azóta beteg sem volt...

2015. aug. 17. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a ZTP nem kötelező, a sima tenyészszemlét pedig nem mindenki irja ki, mivel tenyészetben ez alapdolog. szűrések azok megvannak. Aztán lehet, hogy még az ETSZ-es cirkusz sem ült el náluk, utána kell kérdezni. Import szukáik vannak, szép tiszta, normális a kennelsor is. nekem szimpik.
2015. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg akartam nézni a kennelt, címet nem találtam a weboldalon, felhívtam a tenyésztőt, mégis hogy lehetne megnézni és akkor jöttek a furcsaságok. Mondja nekem, hogy ekkor most ne menjek, mert mindenki nyaral. Gondoltam magamban, akkor mégis ki lehet a kutyákkal!? Semmi probléma, mond egy pár héttel későbbi dátumot, időt is megbeszéljük. Akkor jön megint a csavar, kérdezem tőle a címet, hogy mégis hova kellene menni pár héttel később. Erre a válasz az volt, hogy majd a megbeszélt találkozási napon hívjam fel, és akkor megmondja. Gondolom, mondanom sem kell, rögtön nem tetszett a helyzet, azonnal jött az érzés, mintha szaporítóval beszélnék. Biztos voltatok már úgy, hogy futottatok össze szaporítóval, hogy kérdezitek tőle, mi, merre, hány méter és mikor és akkor először jönnek a halasztások, hogy ezért nem, utána a megbeszélt időben lesz egy más találkahely valamilyen kifogás miatt, szülők semerre, csak kölykök, papírokról pedig minden áron próbál lebeszélni. Na ez az érzés kapott el, mikor nem lehetett megnézni a kennelt. Nem tudom, hogy ő szaporító-e vagy nem, de ha valaki vesz tőle kutyát, az nagyon gondolja át.


Az én szemszögemből a jó tenyésztőt úgy lehet megismerni, hogy nyitott, telefonszám, cím meg van adva, kedves, barátságos, bármi baj van, segítőkész és ragaszkodik a papírokhoz (papírok nélkül nem is ad kutyát) és egy szép szerződést ad hozzá, a kutyák küllempapírjait feltünteti és a munkavizsgájukat is a tenyészkutyáknak. Na ez nevezhető tenyésztőnek.

2015. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan mindenki megadja a cimet rögtön egy idegen telefonálónak. Főleg ugy, hogy arra is volt már példa, hogy betörtek, és meglovasitották az egész almot.majd amikor aktuális a látogatás, aznap megmondja.
2015. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!