Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 16 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenkitől azt hallom, hogy elveszíti a szüzességét. Nekem is lett volna már rá alkalmam, mert volt olyan barátom, aki le akart velem feküdni, de nem éreztem magam késznek. Ezt egyébként nem bánom, mert olyannal szeretném, akit nagyon szeretek. Viszont nagyon azt érzem, hogy hülye vagyok, mert nekem ez egy 1-2 hónapos kapcsolat után nem megy, valahogy több idő kell hozzá. Ez normális? Meg sokszor amikor kérdezik, hogy szűz vagyok-e, furán néznek rám, amikor azt mondom, hogy igen. Ez most tényleg gáz? Egyébként lány vagyok.
2015. aug. 20. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ezt van, aki annak gondolja.
2015. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
NEM gáz sőt inkább példa mutató a mai világban már csoda ha a 13 éves gyereked szűz.Szerintem nagyon jól teszed ezt maradj még legalább fél-egy éven keresztül az aztán ha ugy érzed készen állsz rá testileg lelkileg akkor mehet mehet minden de csak mértékkel.
2015. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem gáz.De egy csókkal csillapíthatod a partneredet, ha nagyon nem bír magával:)
2015. aug. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!