Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy kíván engem. De viszont en mondtam h tul fiatalok vagyunk még a szexhez, az erdekelne h ti hány evesen vesztettétek el?

Figyelt kérdés
14/l

2015. júl. 14. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ne mások érdekeljenek... Ha úgyérzed még fiatal vagy akkor még ne. Ilyen egyszerű :)
2015. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Éppen tegnap vagy tegnapelőtt volt hasonló kérdés, jó pár válasz érkezett rá :)

Egyébként 18 évesen.

2015. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én 14 évesen. 2 és fél évig voltunk együtt a sráccal aki 2 évvel volt idősebb nálam. 24L
2015. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van, túl fiatalok vagytok a naturalista papás-mamás játékhoz. Nem lenn belőle örömöd! Várjatok még, járjatok, öleljétek egymást, nevetgéljetek felhőtlenül, gondtalanul, a házasélet ráér, amikor nyugodtak a körülmények és ti is érettek vagytok hozzá. (21 évesen, szerelemben nem érzem úgy hogy vesztettem volna valamit, csak nyertem)
2015. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem vesztettem el. Pontosan tudom hol hagytam! ;)


Az igazság az,ha Te akarod Úgyis fogod.

A leírtak alapján még nem. Majd változik.

2015. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 évesen vesztettem el 1 év járás után. De nem voltam túl felkészült a témában... csak azt hittem. Valószínűleg jobb lett volna még várni.
2015. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Higgy a 6-osnak!Ráérsz még!

Addig is pettingeljetek,stb.

2015. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
16 èvesen. Akkor éreztem magam felkészültnek. Ha te fiatalnak érzed magad, annak oka van. Vàrd meg, amîg te is szívből szeretnéd megtenni és már elég érettnek érzed magad.
2015. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én pont ennyi idősen veszítettem el. :)


L

2015. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy egy kis kanos srác kíván.

14 évesen minden nemű szexuális tevékenységhez fiatal vagy....Ki az, aki ilyenkor még a pettinget is ajánlja? Ne vicceljetek már, legyetek már gyerekek még azok vagytok....

2015. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!