Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Az egyik fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az egyik fiú barátom, szerelmes lett belém! (többi lent)

Figyelt kérdés
Bevallotta nem olyan rég hogy belémszeretett, de én csak barátként tudok rá tekinteni. Nem akarom vele megszakítani a kapcaolatot mivel en barátilag szeretem,de bem akarom kínozni vagy hasonlók,azt se akarom hogy saját magát kínozza.

2015. aug. 21. 08:38
 1/9 anonim válasza:
Légy vele őszinte! Ha igaz barát, megérti. De nem valószínű, hogy minden ugyanolyan lesz már, mint azelőtt...
2015. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez nagyon sokszor előfordul. Nehéz úgy fenntartani egy fiú-lány barátságot, hogy az egyik fél egy idő után ne kezdjen el többet érezni. Ha talán nem beszéltek kb 1 hónapig, lehet, hogy lecsillapodnak az érzelmei.

Tapasztalatból beszélek, nemrég én is elmondtam valakinek, hogy mit érzek, de ő csak azt szeretné, ha barátok lennénk. Azóta eltelt kb 1 hónap, és lehet, higy k*rvára hiányzik, de lassan kezdem túltenni magam a dolgon.

2015. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mond el neki,hogy te csak barátkènt tekintesz rá és,ha annyira jóba vagytok akkor teljesen megfog érteni,ha nem ért meg akkor nem volt igazi barát.Ha van olyan fiú akibe tènyleg szerelmes vagy akkor arról a fiúról ne beszèlj majd egy ideig vele ha tênyleg olyan mèly a barátságotok hogy erről beszèljetek.
2015. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kitti, te vagy az??
2015. aug. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyugi Adrienn a nevem nem Kitti
2015. aug. 22. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg vagyok nyugodva :) Mert pontosan ugyan így tettem egy barátnőmmel, lásd itt az eredménye, azóta nem is beszéltem vele, sőtt kifejezetten utál.
2015. aug. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
newbei te meg nem Peti vagy véletlenül? egy Kitti nevű ismerősöm járt hasonlóan
2015. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, még Peti nevű ismerősöm sincsen :D
2015. aug. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond mhe neki az igazat!! Én is így jártam csak én valahogy rosszul momdhattam el mert nem adta fel és a végén bele mentem, "hogy hátha kiszeret" deee nem... Én meg szenvedtem .... Szakítottam és egyszerűen rá se tudtam nézni persze igyekezdtem kedves lenni majd olyan bunkó lett velem.... Azóta eltelt egy nyár és úgy döntöttem mgebeszélem vele...
2015. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!