Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy 12 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 12 éves lányba de a lány régóta táplál felém érzelmeket szerintetek mitévő legyek? 18F

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve táplál felém érzelmeket és én 2 hónapja vettem észre magamról sokat gondolok rá és mikor beszélgettek vele görcs szerű érzést érzek a gyomromban vagy is rájöttem beleszerettem
2015. aug. 15. 11:10
1 2
 1/19 anonim válasza:
Túl nagy a korkülönbség, felejtsed el.
2015. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Pedomaci...
2015. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
97%
Amikor azt mondjuk hogy szeretjuk a csupasz puncit, nem igy ertjuk am!
2015. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

12 éves te meg elvileg felnőtt vagy, nem ?

nehogy már egy 12 éves kislánnyal gyere össze, 2 éve még barbizott , vagy plüssel aludt. max 6.os lehet , de meg végzős? meg akarod rontani?

2015. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Az apukájától kérj engedélyt.
2015. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Valószinű olyan 18 éves vagy akinek még nem volt normális kapcsolata. Mert ez nem normális hogy egy 12 évessel (mikor kezdtetek beszélgetni 11 éves volt te meg 17) ilyen kialakuljon. Szóval azt ajánlom keress mást mert még a törvény is bünteti.

Amúgy milyen érzelmeket táplál? Szinte azt sem tudja még mi az a szerelem és bármi más. Te meg ezt ha komolyan veszed nagy bajok vannak...

2015. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te se vagy normális az biztos.
2015. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lány mindig egyértelmű jeleket mutat felém régóta ismerjük egymást és tudom hogy 6 év az 6 év de ha szeretjük egymást miért nem lehetne köztünk kapcsolat..? Szülei előtt is vállalom a dolgot igen is beleszerettem
2015. aug. 15. 12:29
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy 4év múlva le sem szarná senki,de te 18 vagy ő 12. Mit nem értesz ezen? Nincs olyan szülő, aki ezt hagyja. Ha nekem majd egyszer lesz egy lányom, és ez az eset állna fenn, a srác bevallaná hogy szerelmes a kiskorú gyerekembe, amíg ő már felnőtt, úgy bevernék neki kettőt, hogy eszébe sem jutna többet pedozni.
2015. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ÉN elhiszem, h te rendes srác vagy, de ez a sok idióta meg a rendőrbácsik is benned csak a pedomacit látják, úgyhogy légy óvatos, barátom, inkább 14 éves lányokkal kezdj ki, különben hamar a börtönbe jutsz. Nem fenyegetés,inkább figyelmeztetés.
2015. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!