Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjatok ezt?

Figyelt kérdés
Egyszeruen felfoghatatlan szamomra az,hogy felnezek gykra,es minden masodik kerdes a rbancokrol es a "pawakrol" szol,holott a valo eletben nem tapasztalom hogy ez annyira tema lenne a mindennapokban.Nem rohadt unalmas ez a tema nektek? Nekem nagyonis az....

#Moderntarsadalom
2015. aug. 21. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is most írtam rá egy csajra,aki azt kérdezte,hogy legyen rbancos?Pedig a legjobb ha mindenki önmaga,nekem de tetszene ha rbancosan kéne viselkedjen egy lány aki az ismerősöm,mert ismerkedni akar.
2015. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy legtöbb gyk-s szerint két véglet van: visszahúzódó de kedves vs. bunkó, buta páwa. Pedig ez azért nagyon nem így van...
2015. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó:Nagyon igaz...
2015. aug. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!