Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok ezt a szánalmat...

Ti nem unjátok ezt a szánalmat ami a Game of Thrones körül megy (spoiler)?

Figyelt kérdés
Most már szinte minden résznél van vernyákolás, hogy jaj mennyire durva volt mennyire rossz, hogy jaj kegyetlen jaj sansát megerőszakolta ramsay.. Sansa egy idegesítő buta nőstény, most meg feláldozták Stanis lányát.. hát jó lehet kicsit durvának hat de igazából szegény lánynak volt kb 20 perc szerepe az egész sorozatban abból most volt 5 perc legalább. Szánalmas ez a vernyákolás amit művelnek az emberek.
2015. jún. 8. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább az a szánalmas amit művelnek a történettel :D Nagyon logikátlan volt ez a mai Stannis lánya féle dolog.
2015. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát tény, de akkor is mit rinyálnak ilyenért, hogy meghalt egy karakter akinek nem is volt jelentősége.
2015. jún. 8. 22:32
 3/5 anonim válasza:
Én sajnáltam a kislányt azért. Engem inkább az idegesít, hogy kinyírják az érdekes karaktereket és a végén már alig marad 1-2 a többi unalmas (most nem a kislányra gondolok). Sansa nekem is idegesítő. Amik érdekesek még szerintem azok Tyrion hülyeségei, meg a White Walkerek.
2015. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Igazából a sorozat szánalmas. Egyre bénább ahogy nő az eltérés a könyvektől, és az emiatt behozott szálak gyenge alapokon nyugszanak.
2015. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- Shireen feláldozását pedig épp G. R. R. Martin bácsi ajánlotta xD https://www.youtube.com/watch?v=NfLScJVXBHQ (1:35) Annyira nem tartom logikátlannak, egy részt mert Stannis kapásból rokongyilkos, másrészt meg szentül hiszi, hogy ő az emberiség utolsó támasza.

- Sansát sosem szerettem, de az ő szálával kivételesen nincs bajom. A dorne-i szállal és Arya szálával sokkal több gondom van.

- Attól, hogy neked nem tetszik valami, nem muszáj mindenkinek ugyanúgy éreznie. Shireen karaktere direkt úgy volt felépítve, hogy sajnálják az emberek az elveszítését: ártatlan, kedves, aranyos könyvmoly, ráadásul, ráadásul az egyik legnormálisabban gondolkodó karakter az egész sorozatban.

- Ha megnézed, az előző részben Varsival ugyanezt csinálták, 5 perc alatt felépítettek és elpusztítottak egy szerethető, érdekes karaktert.

- Ha nem tetszik a vérnyákolás, ne olvasd. Az élőben nyekergőknek meg mondd azt, hogy "ne haragudj, de ez engem nem érdekel." Ilyen egyszerű ;D

2015. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!