Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? (Véleményeke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? (Véleményeket szívesen, temérdek privátot kevésbé szívesen fogadok)

Figyelt kérdés
Ha felvetődik a téma, (vagy akár nekem akarnak imponálni barátnőim,) mindig csak azt hallom, hogy ne sajnáld, ha alacsony vagy, a fiúknak ez tetszik, ez majd előnyödre válik... De mikor, kérdem én, hiszen tizenhárom éves korom óta nem nőttem semmit, és alig vagyok 150 cm. Könnyen ismerkedem, abszolút közösségi ember vagyok, és mindenre nyitott, de most, mikor már lassan több platform cipőm van, mint barátom, arra lennék kíváncsi, a srácoknál mikor jön el az a bizonyos életkor, amikoris tetszenek nekik az alacsony lányok? :D (én magam nem érzem, hogy ennél többet tehetnék. Egyébként tizenhét vagyok, a végletekig cinikus, és soha semmit nem szoktam befejezni, de mo

2015. aug. 21. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én imádom a cuki alacsony nagyszájú kislányokat :) 27/F
2015. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 vagyok, lány és 152 centi. Barátom szintén 18 és 190 centi. Szóval ne parázz ;)
2015. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a srácoktól függ hanem tőled, a személyiségedtől. Amugy meg én is mar 19 voltam és 150 aztán most 21 vagyok és 160:)) viszont legjobb barátnőm 153, és volt kapcsolata 187es sráccal is, 2 éves kapcsolat volt :) És a mostani párja is magasabb sokkal mint ő, viszont ő a személyiségével fogta meg a srácokat, és szerintem az a legfontosabb, bárhogy nézel ki, bármilyen magas vagy, a fontos hogy milyen a személyed, és persze mit vársz el a srácoktól. Volt osztálytársnőm 148, még mindig, és egy csomo pasija volt már, persze egyikkel se volt komoly kapcsolata.
2015. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem életkor függő :) Ha szimpatikus vagy nekem, akkor lehetsz pöttöm is és magas is, nem számít :) Mellesleg az alacsony lányokat jobban szeretem.
2015. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!