Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miert van az, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miert van az, hogy a legtöbbször azilyen, , páva" fiuknak van barátnője?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Más fiúknak is van, csak lehet nem nyomják tele vele a facebookot meg nem nyalják falják egymást az utcán:)
2015. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Azért,mert a páwa fiúk a menők. A lányok így működnek. Ha a barátnőm színesen öltözködik,én is színes dolgokat veszek. Ha ő AirMax-et hord,én is azt veszek. Ha Converset,akkor azt! Ha kabátot,akkor azt,de ha lecseréli mellényre,rá 2 hétre én is lecserélem.

ha a barátnőmnek páwa fiúja van,akkor énis olyat akarok! :D


Ez az én meglátásom,engem mondjuk kifejezetten zavar ez a fajta stílus. Én hordjam a rózsaszínt,meg a csinos ruhákat,ne a barátom! :D Meg azok a hajak...többet foglalkozik vele állítom,mint én a hosszú hajammal. :D

2015. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul látod a világot kedves kérdező nem csak a páwáknak van barátnőjük , hanem a visszahúzódó , szerényebb fiúknak is . Szerencsére mindenkinek más ízlése van és minden lánynak más igényei vannak :)
2015. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másnak is van barátnője, legfeljebb nem annyira feltűnősködnek. Én kifejezetten undorodom a páwáktól. :D Az esetek nagy részében hasonló értékrendű barátnőik vannak, akikkel azért járnak, hogy "menőbbek" legyenek. Egy kedves, visszahúzódó lány nem fog egy egoista bunkóval összejönni. 17/L
2015. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
emlékszem mikor először jelentem meg páwaként, egy csaj a buszon rámmosolygott és azt súgtaa barátnőjének, hogy nagyon aranyos az a srác, szóval legyél páwa te is, dea legjobb, ha néger vagy vagy cigány, a barnabőr a menő valamiért
2015. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Mert hordhatják egymás ruháit
2015. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
😂😂
2015. aug. 22. 19:13
 8/9 anonim válasza:
Azért mert a páwák azt hiszik magukról hogy menők. És a menőséghez náluk a barátnő is elengedhetetlen-> bátrabbak elhívni egy lányt.
2015. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A páváknak nem barátnőjük hanem, csajuk van.
2015. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!