Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok nektek a rovid haju...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek a rovid haju sracok vagy inkabb az ilyen "pavas" hajuak jonnek be?

Figyelt kérdés
pl. nekem most 9mm-es hajam van es sztem brutalis fejem van....15F :c

2015. jún. 23. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rovid
2015. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is,mert a fodrász elcseszte. Utólag kiderült,hogy anyám mondta előtte,hogy rövid legyen,mert nem szereti ha ilyen "menő" hajam van. Menő alatt ne a pávát értsétek :D
2015. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
fuu...picit szegyenlem a buram. remelem a lanyok nem fognak ki rohogni:s
2015. jún. 23. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Rovid jon be..19L
2015. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező.


Nem kiabálok el semmit (bocsánat ez nálam babona... Ha leírok valami jót akkor rossz lesz belőle)


Én nekem a fodrász hozta meg az eszemet ami a hajat illeti..


Olyan volt nekem hogy elől hosszú és felfelé áll... Na ez pávás volt...


Oldalt le akartam vágatni mert nekem nem lelapul hanem egyenesen oldalra áll a hajam és hátul a forgómat.


Rosszul értette és levágta elől azt a nagy hajat is és nagyon rövid lett az egész.


Eleinte szégyeltem mert a hosszú hajat szoktam meg, de mikor megnőtt akkor hátrafele zseléztem és imádom...


Szóval nekem a fodrász hibázása mentett meg hogy mégnagyobb páva legyek :D


(nem kiabálom el)


Szóval szerintem neked is tetszeni fog vagy csak megszokod a mostanit.. Csak az elején rossz mert nincs rajtad még 1 fél fej :D

2015. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolso koszi:) jobb kedvem lett:D
2015. jún. 23. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja és akkor gondolom neked most tüsi hajad van.


Én megkerdeztem egyszer hogy ciki-e a tüsi haj.


10 ből 10 en azt válaszolták hogy nem

10 ből 9 en meg azt hogy bejön nekik D


Meg sztem ha mész az utcán akkor nem arra figyel mindenki hogy Kalányos Praktikónak milyen rövid a haja :D


16/f

2015. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem jön be a béna ecsethaj de a túl rövid sem inkább a közepes hosszúságú de ez emberfüggő
2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen olyasmi:s tenyleg?:) ez biztato. de na. megis csak valtoztat a kinezet a haj. kivancsi leszek holnao hanyan rohognek ki a Buszvegen:c
2015. jún. 23. 21:55
 10/12 anonim ***** válasza:

A nagyon kicsike haj az lehet hogy nem áll jól neked.. Nem tudom..


De ha megnő kicsit jó lesz.

2015. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!