Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy van fiúm? Eggyátalán érdemes? 13l

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Eggyátalán nem érdemes. Csakis Érden érdemes
2015. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia hogy jottetek ossze le tudod irni meft nekembis kene egy kis segitseg. Privibe azt hogy hogyan jottetek ossze.pl fesztivalon
2015. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem mondom el én is 13 mondjuk az én szüleim ki is nyírnának érte :D szóval szerintem ha a úgy érzed hogy szüleid megértenék mond el de nem muszáj
2015. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sztem engem is kinyírnának :D egyébként 3# te is Melinda vagy? :D
2015. aug. 22. 16:40
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Attol fugg, miket csináltok egyutt. Ha suli utan hazakiser, elmentek fagyizni, meg ilyesmik, akkor szerintem...hat, igaziból nyugodtan elmondhatod, mert nincsen benne semmi aggódni való (bar a szüleid igy is halálra aggódnak magukat). Ugyanakkor én eselyes, hogy legalabb egy ideig nem mondtam volna el a szuleimnek. Nem kell mindenről tudniuk, foleg ha meg nem komoly. Csak plusz gond nékik, plusz nyaggatas neked. Majd ha te is ugy erzed meg o is ugy érzi, hogy ideje megismernie ot a szuleidnek, bemutatod nékik. De ha lenne gyerekem, biztosan mast tanacsolnak.


Off topic: Belegondoltatok mar, hogy a Melinda majdnem mell inda? Vagyis csüngő mell? Nekem mindig ez jut eszembe a Melindakrol

2015. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ja es kimondom, amire mindenki gondolt: Az egyáltalán egy gy-vel írandó. Minden egy- elotagu szo egy gy-be irando
2015. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi vagy te, helyesírás ellenōrzō? XD

Többi köszi!

2015. aug. 22. 17:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam megmondani az ilyeneket,ettől függetlenül a szüleim tudják,hogy csajozok :D,És a te szüleid is tudják hogy ebben a korszakban vagy,és ez így jó! Szóval szerintem ez nem szükséges 15/F
2015. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Én mindig mindent elmondtam a szüleimnek...ink anyukámnak! 13 évesen én is kételkedtem benne és inkább titokba akartam tartani de nem tettem

Anyukám mindig jó tanácsokkal látott el mert ö végül is ezt már átélte. Tökéletes bizalom alakult ki köztünk ami jobb így szerintem. Ha most nem mondod el és kiderül nem lesz mérges de nagyon csalódott. Mellesleg anyuka ugyanúgy lehet legjobb barátnő és fő tanácsadó.

Gondolj arra hogyha neked lesz egy 13 éves kislányod és sejted hogy szerelmes(anyukák képesek ilyesmire XD) de tudod hogy nem mondja el és eltitkol valamit...nem jó dolog.

Anyukád nem lesz léges sőt aranyosnak fogja találni. Nem úgy fog rá gondolni hogy "úristen a kislányomnak barátja van" hanem hogy ""barátkozik" mert 13 éves korban ez valamiféle ismerkedés(de csak így vissza gondolva az akkor természetesen nagyon komoly volt :)(ne vegye senki magára))

Én a helyedbe elmondanám! :)

2015. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 22. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!