Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, érdemes olyan lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, érdemes olyan lánynál próbálkozni, akinek van barátja?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha tetszem is neki?

A lány fiatal,16 éves.

Már régóta együtt van a barátjával.

Nem vagyok az a tipikus csúnya srác, aki zaklatja a szép csajt!:D



2015. jún. 16. 05:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha szereted a fogaid, nem.
2015. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A pasijára gondolsz?:)

Kevés ő ahhoz.:)

2015. jún. 16. 06:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a pasija barátjára, barátaira :D

Alaphelyzet. Amennyiben jól megvannak s sráccal, nem szép dolog belerondítani egy jól működő kapcsolatba.

Tedd fel a kérdést! Neked hogy esne,ha egy másik faxi füzögetné a nődet?

2015. jún. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

"Kevés ő ahhoz.:)"


Aztán honnan tudod te azt?

Te több vagy?

Már csak azért sem, mert ilyen dologra képes vagy...


Amúgy megjegyzem, a legártalmatlanabbnak tűnő emberek tudnak ilyen téren a legveszélyesebbek lenni...

2015. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Nem tisztességes a barátjával szemben, de moralizáláson túl, könnyen be lehet kavarni egy kapcsolatba, csak "profitálás" szempontjából érdemes.


De ha összejössz vele, és pár hétre rá valaki más csavarja el a fejét, ne gyere hozzánk sírni.

2015. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Kérdésre senki nem válaszolt, egyre rosszabb az azoldal...

Kb közös chat-ként van használva, a kérdések alatt folyton azt látni,hogy nem oda illő dologról társalognak...

Igen, kevés lenne ahhoz,és a barátai is.

De nem erről van szó.

Ne próbálkozzal más nőjénél?

Mirért ne, ha nekem semmi közöm nincs a fiuhoz?

Engem se zavarna, ha valaki bepróbálkozna a nőmnél, ha zaklatná,az már igen, vagy ha összejönne neki és lecsapná a kezemről...nem érdekelne, mert a lány hagyott el engem, ne kényszerítette rá senki.

Ennyi.

2015. jún. 16. 09:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozni szabad. A vőlegényem úgy ismertem meg, hogy volt barátom pár éve. Aztán egy hét múlva már nem volt barátom. Volt helyette a - most már - vőlegényem. Idősebb voltam 16nál már, de azért nem egy vénség. Úgy gondoltam, hogy minek szenvedni, ha van jobb is.


De ha a kapcsolatuk jó, boldog benne a lány, és te semmi olyat nem tudsz nyújtani neki, amit a barátjától hiányol (azért, nálunk volt ilyen, egy csomó), akkor valószínűleg nem lép. De próbálkozni, egyszer, lehet. Viszont ha egyértelműen visszautasít, akkor azt el kell fogadni.

2015. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beszélgess a lánnyal, ha azt látod, hogy boldogtalan, szar a kapcsolata, akkor miért ne legyen inkább veled, aki mellett sokkal boldogabb lesz? Ha viszont jól elvannak egymással és boldogok, akkor hagyd, van elég egyedülálló nő a világon.
2015. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Póbálkozni lehet, midnenkinél van szebb és jobb. Ha működik a kapcsolata, és szereti a barátját nem fogja otthagyni, ha nem lehet esélyed, ami csak próbálkozással derül ki.

Próbálkozni lehet, legfeljebb ha nem kellesz elutasít. A pasik észrevételem szerint akkor is vadásznak, ha kifele mennek egy kapcsolatból de még van barátnőjük.

2015. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem. Élj és ha akkor is őt akarod, amikor szakítanak, akkor utána próbálkozz. A korábbi érzéseidről max. annyit mondj, hogy mindig is szimpatikusnak tartottad.
2015. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!