Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mérhetetlenül egyedül érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérhetetlenül egyedül érzem magam. Hogyan törhetek ki ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

Naponta 1 emberrel kommunikálok, 5percet, és azt is neten.

17/F


2015. aug. 22. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
delete lol.exe
2015. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
barátkozz, járj el otthonról, nyiss mások felé , de pl ha most is unatkozol akkor nekem is írhatsz, nyugodtan ;) 17l
2015. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hogy ha merne/tudna/akarna " eljárni valahova, barátkozni, nyitni mások fele" akkor már rég megtette volna.. Szóval ezt szerintem nem fogja megfogadni, de egyébként tényleg ez lenne a jó.


Szerintem először 1 közelálló felnőttel kellene elcsevegnetek utána mehetnél vele helyekre.


Ismertem olyan felnőtt embereket akik egyedül voltak és én is mentem néha vele helyekre ha ismerte a szüleimet.


Egyébként ha nem szeretnél Te beszélgetést kezdeményezni akkor ülj ki egy padra egy parkban és olvass egy könyvet...hátha megakad egy lány szeme rajtad :)


Remélhetőleg olyannak aki oda mer menni hozzád.

2015. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Ott a pont...

Ez az olvasós dolog jó ötlet, lehet hogy kipróbálom.

Sajnos nem ismerek senkit, vagy csak olyanokat akikkel nem szívesen mászkálnék, mert tuti hogy belevinnének a rosszba.

De ez az olvasós dolog jó ötlet, lehet hogy kipróbálom.

2015. aug. 22. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el ismerősökkel paintballozni? Abból nem lehet baj.
2015. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!