Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ! Észrevettem, hogy igazából...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! Észrevettem, hogy igazából senki nem foglalkozik velem. Mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
Igazából jó, persze a szüleik foglalkoznak velem, de Ennyi. Egy barát nincs, aki rám írna, hogy hogy vagy,vagy bármi. Semmi üzenetem nem jön, senki sincs aki felhívna vagy bármi és már egyszerűen kezdek kikészülni e miatt. Nem vagyok senkivel se bunkó vagy bármi ilyesmi. Vicces,kedves próbálok lenni mindenkivel, ha kell segítség én vagyok az első, aki megy és próbál, de valahogy mindenki ezt elfelejti vagy nem veszi észre vagy nem tudom és NAGYON FONTOS lenne a véleményetek!Kérlek sokan írjátok meg,hogy mit gondoltok. Ja és még annyit,hogy 15 éves lány vagyok.

2015. júl. 10. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? :) Megadod a telefonszámod? :)
2015. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem sem szoktak nagyon foglalkozni, nekem csak egy barátnőm van, de a többieket sosem érdekeltem. Azthiszem tudom az okát, mert nagyon én sem próbáltam beszélni az osztálytársaimmal sem mert elég "üres" az elmém,de amúgy mindenkivel kedves szoktam lenni. Az nagyon idegesített, amikor ott álltam mellettük ès az egyikük megszólalt : "Jé hát te ittvagy érzésem vettek". Ilyenkor magamban mindig fogtam a fejem, hogy azért láthtatlan nem vagyok. Most itt a nyár nekem se ír senki, még a barátnőm se, max. néha átjön hozzánk. Szerintem majd a jövőbeli új embereknek adj esélyt akiket megismersz, hátha ők értékelni fognak, és észrevesznek. :) 14/L
2015. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*észre sem vettelek*
2015. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem sincs sok,de az a 2-3 ember legalább minden nap rám ír hogy mi van velem
2015. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat ez az nekem az az 2-3 ember sincs meg,köszönöm a normális válaszokat!
2015. júl. 10. 20:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Minek kell a telefonszámom?
2015. júl. 10. 20:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg te keresni őket.De ha bármi bajod van nekem írhatsz szívesen meghallgatlak. 16/l (nem nem vagyok egy szőrös 50 éves pedo :'D)
2015. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát pont ez a baj,hogy mindig nekem kell keresni őket, de ők soha sem keresnek engem.
2015. júl. 10. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem is írhatsz. 16/f
2015. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor pedig keress más barátokat :) #7
2015. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!