Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyitől már r*b@n*nak számito...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől már r*b@n*nak számitok? 15L

Figyelt kérdés

Nem olyan régen csúnyan berugtam. Nem igazán tudtam magamról, hogy éppen mit csinálok és kivel. Valami vad idegen sráccal smároltam nagyon sokáig, aztán egy másikkal. De ennél több nem történt. Elkezdtek tapizni de annyira meg tudatomnál voltam, hogy akkor eltoljam őket. Rosszul éreztem magam nagyon reggel, a srácok arcára nem emlékszem. Ez a kettő volt az "első csókom", és ez volt a 2. vagy 3. alkalom amikor ittam. De ennyit még sosem, és nem is szeretnék többet.

Bűntudatom van de megtörtént és már nem tudok semmit vissza csinálni.


2015. aug. 23. 02:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ezután csak okosan!
2015. aug. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribi,de kissé felelőtlen igen.Nem nagy gond,ha picit becsiccsentesz,de azért ne kerülj ilyen állapotba többet,ha lehetséges.
2015. aug. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne rágd magad, ezzel MÉG nem vagy az!

A "ribi" a qrva népies neve, az pedig az, aki PÉNZÉRT, vagy anyagi juttatásokért létesít nemi kapcsolatot, bárkivel, aki fizet.

.

Viszont: 15 éves korban még igyekezni kéne tudással feltölteni az agysejteket, nem pedig alkohollal csökkenteni számukat.

2015. aug. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
az alkohol a gond, de az se csak ilyen fiatalone. A smárolás egyáltalán nem gond.
2015. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy az. De ugye tudod hogy nagy szerencséd volt? Mi lett volna ha azok a fiúk nem állnak le? Jobb lenne ha nem innál ennyit, és nem hoznád kiszolgáltatott helyzetbe magad.
2015. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
En is 15 eves vagyok ugyanez volt velem szilveszterkor csak epp 6fiuval es 2 lannyal..reggel borzalmasan ereztem magam emiatt.De 1-2 het aztan en mar ugy gondoltam vissza hogy fuu egy jo este volt es ennyi..nyugi:)) Szorakoztal egy jot es kesz.Ennyi idosen meg kell neha elnunk ilyeneket csak ne tortenjen meg gyakran mert az mar tenyleg r..ancos..
2015. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Amit nem teszünk meg, azt később nem kell megbánni. :)
2015. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Ne fogyassz alkoholt! Érezd jól magad tudatmódosítók nélkül. :) És ezzel nem arra célzok, hogy józanul r*ban*kodj....
2015. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,viszont legkozelebb szolj valami bnodnek h figyeljen rad..
2015. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az vagy.
2015. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!