Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez is beteljesül,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez is beteljesül, amikor nem számitok rá?

Figyelt kérdés
Sok dolog volt már az életemben amelyek kis dolgok voltak, amikről álmodoztam, azonban beteljesülhetetlennek tűntek, de idővel megkaptam azt a dolgot. Most arra vágyom már, hogy szeretkezzek egy jó csajjal, tudom most hülyének tűnök meg minden, de úgy érzem ez hiányzik az életemből. Barátnőm ugyan nincs és klubbokba sem járok viszont elég sok barátom van és sportolok. Teljesülhetne ez is úgy mint a többi ? Értelmes válaszokat várok.
2015. máj. 18. 21:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem konkrétról van szó, a hangsúly a testalkatán van
2015. máj. 18. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
az attól függ.ha még jársz gimnáziumba vagy egyetemre,akkor van esély barátnőszerzésre.ha nem,akkor szerintem társkeresővel lenne érdemes.van jó pár rokonom,akik így találtak egymásra.
2015. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanaz vagyok:és igen,van rá esélyed. ;)
2015. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!