Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a megcsalásról/t...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megcsalásról/többszörös megcsalásról?

Figyelt kérdés

Szeretnék hallani véleményeket lehetőleg korral hogy mit gondoltok


Több esetet szeretném ha véleménydmznétek.

Tehát, ha fiu csalja meg a lány.

Ha lány csalja meg a fiut.

Mit gondoltok a többszörös megcsalásról.

Azt is szeretném tudni hogy mit gondoltok arról a személyről aki egy olyan személlyel fekszik le akinek van párja.

Tehát úgy teljes véleményfejtést szeretnék e témával kapcsolatban. Szerintetek mi az ok amiért ez bekövetkezhet.



2015. aug. 24. 03:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen kapcsolatvan köztük , ha komolyba megcsalja a másikat az az illető egy semmirekellő , hűtlen személy . Ha a mai komolytalan , ku.rva-páwa kapcsolatban pedig ez természetes 14/f
2015. aug. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A körülményektől függ. Például ha van egy görbe estéje és ivott, de régóta együtt vagyunk és komolynak tűnk a szándéka velem, akkor megbocsátható. Persze akkor, ha tényleg megbánást tanúsít és elismeri, illetve ő vallja be. Ha titkolózik, az máris kizáró ok a folytatásra, mert kommunikáció nélkül nincs kapcsolat.


A férfi és női megcsalásról külön csak annyit mondanék, hogy egy férfinél talán könnyebben megtörténik és mivel a nők érzelmesebbek, többet is jelenthet nekik egy kaland. Ezért talán erősebb indokra van szükség a folytatáshoz. De ebben nem vagyok teljesen biztos.

És amúgy egyenlőek, szóval nincs is értelme túl sokat beszélni erről.

Ha mindkét félnek van párja, az nem változtat, tartom a véleményem. 17/F

És te mit gondolsz?

2015. aug. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elitelem minden formajat. Szeeintem nincs ra mentseg.
2015. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az hogy férfi csalja meg a nőt vagy fordítva az teljesen mindegy egyformán elítélendő. Engem ha egyszer megcsalnának nem lenne többszörös megcsalás mert biztos nem adnék második esélyt.

Ha valaki olyan személlyel fekszik le akinek van párja az nem olyan súlyos a szememben, mint akinek van párja és úgy fekszik le a másikkal.

Az ok szerintem a másik iránti vonzalom hiánya.

2015. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
61%

Szia Kérdező!


A megcsalás startból azt jelzi, hogy az aktuális kapcsolatban van valami gond. A megcsalásnak rengeteg oka lehet, például önbizalomhiány, önbecsülés hiánya, a felek elhidegülése. Bizonyára tudod, hogy minden kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nincs, akkor igazából dobhatod ki az egészet a nem létező "kapcsolat vége" c. kukába. Természetesen sok kapcsolat menthető, sőt, ha a felek megegyeznek, akkor lehetetlen nincs is. DE fontos, hogy a félrelépés miért történt, mik voltak a körülmények. Szerintem egy megcsalás hibásainak száma az 3, akit megcsalnak, aki megcsal, és akivel megcsalnak. Sok elmélet van, neten is rengeteg vélemény, hogy megbocsájtható-e vagy nem. Tudod..ez az egyénektől függ, a felek határaitól és még sok minden mástól. Ha a pszichológiai hátterét vesszük a megcsalásnak, akkor igencsak kinyílik a szemünk, mivel minden valami miatt történik. Fenti soraimban megjegyeztem az önbecsülés hiányát, ez rengetegszer elront kapcsolatokat.

Én nem csalnék meg sose senkit, ha szeretem az illetőt, ha nem. Tudod miért? Mert saját magam hazuttolnám meg, ugyanis, amikor a páromat választottam, akkor az az én döntésem volt, ha megcsalom Őt valaki mással, akkor megsemmisítem azzal a döntésem, a szavam, a hitelességem. A másik dolog pedig a másik fél iránti tisztelet, tiszteld annyira magad is, hogy ilyet nem követsz el. Inkább szakíts, vagy beszéljetek, mondd meg neki, hogy ez meg ez nem tetszik, vagy, ha például kalandra vágysz, azt is mondd meg neki. Vagy mellette kiéled a vágyaid, vagy elhagyod. Ha elhagyod, akkor nem bántod meg annyira, megmarad az iránta való minimális tisztelet, valamint a Te szavad, döntésed sem lett egy hazugság, egy meghazuttolás.

Tehát összességébe a sorozatos megcsalásról a véleményem az, hogy vagy a felek nem szeretik egymást, vagy túlságosan ösztönesen cselekednek semmi önkontroll nélkül, vagy nincs a feleknek önbizalmuk, ezért más karjai közt erre tesznek szert, vagy nem becsülik se a másikat, de se magukat annyira, hogy ezt elkerüljék, vagy rengetek oka lehet. Ha van szerelem a felek közt, és abban az esetben is fenn áll a dolog, akkor keressétek a pszichológiai hátterét, mert kezelhető is lehet. Arról a félről a véleményem, akivel valaki megcsalja a szerelmét, párját, hogy neki nem voltak ugye kötelezesettségei senkivel szemben, ha az nincs kapcsolatban, DE elég gáznak tartom, hogy hagyja magát kelléknek. VISZONT nem ítélek el semmit, senkit, lehet az adott szituáció neki kényelmes, s amúgy sem vágyna első helyre, hanem megelégedik azzal, ha második.


Üdv.!

2015. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
18/L voltam.
2015. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi is számít megcsalásnak?

Valakinek ez elég tág fogalom. De nálam ez már ott kezdődik ha az adott személy kelleténél többet foglalkozik mással mint a párjával. (persze ez még nem megcsalás, de már egy kikövezett út lehet) Kövezzetek, meg de én ezt így gondolom.


Mit gondolok megcsalásról? Borzalmas.

Tényleg bűncselekménynek kéne titulálni, mert felér egy gyilkossággal az az érzés, mikor a barátnőd elmondja, hogy hát ez van gyerek...

Az az érzés mikor azt érzed te nem vagy elég jó, hiába csináltál bármit is.


Igen, átéltem, ezért fogom fel ilyen "radikálisan"! :

2015. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5-ös, 6-os vagyok, én is átéltem, és őszintén senkinek se kívánom azt az érzést. Hiába telik el akármennyi idő, nyomot hagy benned, és fáj..újból és újból.
2015. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már megcsalásról beszélünk, akkor az összes formáját egyformán undorító dolognak tartom. Hanvalaki lefekszik egy kapcsolatban lévővel, azt viszont csak a kapcsolatban lévő fél részéről tekintem megcsalásnak. A másik csak élt az alkalommal. Ha valaki képes megcsalni a párját, akkor jobban teszi ha eléáll és közli vele, hogy ennyi volt, vége a kapcsolatnak. Aki engem még egyszer megcsal, annak abban a pillanatban adom ki az útját, hogy ez egyértelművé vált.
2015. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!