Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor megcsalásról kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megcsalásról kérdez valaki, akkor itt az egyébként kultúrált hozzászólók, - hogyan lehet hogy olyan alpári hangot ütnek meg? Káromkodnak, stb.

Figyelt kérdés
Ekkora érzelmi töltésük van ezen a kérdéskörön?

2015. júl. 28. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem, hogy ilyenkor a nők egy része agresszívvé és igen alpárivá válik.
2015. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tettem volna ilyet? hmm :/ nem :) "egyébként" nélkül vagyok, csak simán kulturált


de nem nehéz kitalálni,jobban beletudják élni magukat ebbe a helyzetbe.Ezért.

....nem egy bonyolult dolog :S,amúgy semmi baj vele,legyenek egyszer őszinték is az életben ^^ ilyenkor azok!

2015. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
dühös embernek ritkán van igaza, és ritkán felelős a szaváért. Általában mindenki más a hibás ő meg sose.
2015. júl. 28. 16:44
 4/10 anonim ***** válasza:

aki megcsalja a másikat az a hibás és annak nincs kegyelem,nem adhat senki,ha dühösen mondják,ha nem,ha nő mondja ha férfi :D


ilyen ez,a gyűlölet az őszinte,sosem hazug :D

2015. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha vki megcsal akkor becsap valaki, akiben megbízol. ez olyasmi, amit nem te irányítasz, csak tehetetlenül elszenveded. dühítő ez a tehetetlenség, kiszolgáltatottság, az alpáriság is emiatt lehet, bár én nem élek vele, pedig engem is megcsaltak.
2015. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Altalaban az eloiteletes emberek teszik ezt (pl. a feleseg aki szerint a szereto az csak cafka lehet es az o ferje nem szerethet meg egy cafkat :-), vagy a ferj, aki szerint a feleseg tulajdon es ha massal hál, akkor k lesz). Ennek oka, hogy felallitottak ezzel az erzekeny temaval kapcsolatban maguknak egy stabil erkolcsi kinyilatkoztatast, hogyha veluk megesne lehessen mibe kapaszkodni. Ami ebbol kilog azt utaljak es tamadjak...

Masik altalaban az, amikor valaki ugy erintett, hogy nem tudta helyrerakni magaban az esetet (akar megcsaltak, akar ő csalt), mert lelkileg nm dolgozta meg fol vagy egyszeruen nagyon pofara ejtettek. Ilyenkor duhbol vicsorognak még.

duhosen nehez kulturaltnak lenni :-).

2015. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves 6-os: igen valahogy így látom én is. Csak megfigyelés volt hogy semmelyik más témában nem nagyon láttam ilyen érzelmi megnyilvánulásokat idegen emberektől.

Főleg ha a kérdező saját megcsalására próbál itt valami kiutat találni. Akkor kevesebb segítséget, és több kritikát kap alpári hangnemben.

2015. júl. 29. 16:51
 8/10 anonim válasza:
0%

Ez ostobaság , hogy csak az a hibás aki megcsal. Mindennek oka van, egy férfi/nő nem keresi máshol a boldogságot ha otthon minden rendben lenne. Csak sajnos a nők ezt nemképesek megérteni és mindig a cafkának minősített szeretőt és a becstelen utolsó féregnek titulált férjet hibáztatják. ( Mielőtt megköveznek igen én is nő vagyok )

A nők féltékeny teremtmények és ezert is van , hogy ekkora érzelmi töltéssel beszélnek az adott témáról.

2015. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
utsó: ha vmi nem tetszik, meg kell beszélni, ha nem megy, el lehet menni. de az nem működik, hogy sunnyogok, lapítok, hitegetem a másikat, miközben élem világomat.
2015. aug. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-o vagyok. 9-esnek: ez nem ennyire egyszeru, de igazad van. En nem akartam sunnyogni, de lepni es gyava voltam. Vegul megtettem, de utan le is buktam. Megkonnyebbules volt. Viszont elotte evekig menteni akartam a kapcsolatomat csak nem volt benne partner a masik es azt se fogta fol amikor kozoltem kesz vege elmegyek. Igaz kisbabaval nem.olyan konnyu elmenni....
2015. aug. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!