Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már nem divat a szem elé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már nem divat a szem elé lógó haj lányoknál?

Figyelt kérdés

Nem, nem emo hajakra gondolok.

[link]

[link]

[link]


Most konkrétan azokra gondolok amik belógnak az egyik szem elé. Szerintem nagyon jól néztek ki, viszont ma már senkinél nem látom, maximum 1 fénykép erejéig.



2015. aug. 24. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szexi lehet,bár ezeken a képeken nem.

Az első kép elmegy,a második képen az a haj az borzalmas,ahogy szinte vonalzóval elvágva,és látni,hogy nem természetes,és nagyon csúnya,ugyanez a frufru is. Falra mászok tőle.

2015. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fufrunak hívják 😜. És tényleg nincs sok lánynak, szerintem gyerekes a frufru.
2015. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont ilyen "szem elé lógó" mert nő le a frufrum és oldalasan van elválasztva. Lehet gyerekes, de ha akkora homloka van az ember lányának mint egy teniszpálya valamit csinálni kell :D
2015. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt egy ideig, mostmár frufrum van.
2015. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem olyan...

de nagyon zavaró

2015. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmim van(mert ez áll jól és nem frufruból!!!)csak barna, full egyenes és a vállam alá ér. Ferdén választom el és ugye attól lesz ilyen. Sokan mondták hogy nagyon jól áll meghogy tök szexi(na ezt nem értem). Én így nagyon szeretem.

Kérdésre visszatérve szerintem divat, csak kevés embernek áll igazán jól és ezért nem látsz. Szerintem.

2015. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!