Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ázsiában miért nagy divat a...

Ázsiában miért nagy divat a szemek "európaiasítása"?

Figyelt kérdés

Elsősorban Kínában, Koreában és Japánban nagy divat ez (máshol nem tudom, mennyire népszerű), hogy a húzott ázsiai szemet műtét segítségével olyanná teszik, mint amilyen nekünk, az európaiaknak van.

Láttam róla egyszer egy képet, és tényleg tök jól megcsinálják.


De miért lett ez divat? Mi tetszik benne az ott élőknek?


Nektek mi erről a véleményetek?



2015. júl. 13. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Az ottani emberek képesek fánkot csináltatni a homlokukra...fura emberek vannak. Biztos nem tetszett nekik, különlegesek akartak lenni, kicsit hasonlatosabbak az európaiakhoz. Pl ezért is van, hogy az ottaniak nem szeretnek lebarnulni mint itt. Véleményem, hogy semmi értelme.
2015. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért akarnak az európaiakra hasonlítani?
2015. júl. 13. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs...Voltak idők amikor az európai kultúra virágzott ott meg semmi se volt és volt fordítva is...volt hogy gyarmatok voltak. Amúgy meg nem lehet általánosítani van aki egyáltalán nem akar európaira hasonlítani. Lehet hogy csak szeretik a kultúrát, lehet hogy az előbb említett történelmi okokra vezethető vissza, lehet hogy csak ki akarnak tűnni a tömegből..ki tudja..Az se biztos hogy mindenkit ugyanaz az ok vezérel. #1 voltam és picit túlkérdeztél azt kell mondjam:D
2015. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
Azert,mert szamukra iaz Europai arc az etalon... Mivel sminkkel nagyon nehezen,vagy sehogy sem tudnak javitani az arcukon,igy vegso esetben sok ember plasztikaztatja a szemhéjât. Mit ne mondjak az eredmèny magaert beszel,es hogy oszinte legyek jobban is all nekik.
2015. júl. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!