Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott, vagy csukot szemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott, vagy csukot szemmel kell csókolózni?

Figyelt kérdés
14/L
2015. aug. 24. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szájjal... :$
2015. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csukott szem, nyitott száj ^^
2015. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en nagyon elvezem ezért becsukom, de a parom nem, es ez neha zavar us h nem elvezi.. h honnan tudom? egyszer en se csuktam be. amikor olyan leszarom csok volt. akkor lattam. azota meg neha kinyitom h megnezz bevan-e csukva
2015. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem tudnék nyitott szemmel csókolózni... 24f
2015. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Azt mondják, aki nem csukja be a szemét csók közben, az nem tudja átadni magát, nem átéléssel teszi. Hát nem tudom van-e ebben valami, mert, eddig, akikkel csókolóztam becsukták szemük és, akikkel beszéltem erről, azok is mind csukott szemmel tették. Egyszer volt, hogy, akivel csókolóztam nyitott szemmel tette és megéreztem, nem volt annyira átélt, mert máshol járt esze.

Én is csukott szemmel szeret csókolózni, sokkal jobb, bár néha párommal szoktunk nyitottal is, de azt elröhögjük.

N

2015. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy jol esik :)

18/L

2015. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 24. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem tudom kinyitni a szemem. sőt nem tudok gondolkodni sem. valami brutális eufóriába esek.
2015. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!